Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Longboard, Kaykay vs.

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

Oralar cennet şöyle işler için. Almanya'dayken bisikletle çıkıp saatlerce geziyorduk dağ bayır. Allahın unuttuğu köyde bile bisiklet yolu var, kaymak asfalt var.

Bu longboard dalgasını da ilk Almanya'da görmüştüm zaten, millet derslere falan gidip geliyordu kampüste ama 200 euro verememiştim o zamanlar. Şimdi oralarda olsam Aşağı Saksonya'yı fethederdim board'umla :<
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

senko said:

abi 30 yasinda napiyorsun?
allah korusun bi yerin kirilcak, dogru duzgun kaynamayacak sonra.
ugras dur.

Abi o dediğin anca 50'den sonra falan olur. O kadar korkuyla yaşamanın gereği yok. Ben yerden kalem alırken bile sakatlanıyorum bir de, kaykaydan düşüp sakatlanayım daha iyi sdf, ortamlarda anlatırım en azından.

kesinlikle.

beni de gaza getirdin.. bunun icin sana kufrediyorum bi taraftan
Sosyal ağlarda paylaş

Şunu da paylaşıyım madem heheh

https://www.youtube.com/watch?v=YPDM0Ufht8c

Gerçi buna freestyle/longboard dancing falan diyorlar da bence çok akıcı ve keyifli. Çocuğun kafası her zaman güzel ve tüm videoları çok iyi.

Downhill için falan böyle kaliteli işler bulamadım henüz.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

abi 30 yasinda napiyorsun?
allah korusun bi yerin kirilcak, dogru duzgun kaynamayacak sonra.
ugras dur.

adamı öldürdün yahu.

bende 30 sayılırım amatör top oynuyorum. bi yerim kırılacağı bırak bildiğin ölüm tehlikeleri atlatıyorum asd. mantık yanlış.hatta benim kaykayı bırakma sebebim futbol sayılır.

benimde içimde hep ukte olmuştur. baya çevrem vardı bidünya aletim kaykayım var hala saklıyorum. normal değilde çükboardlardan almayı düşünüyorum uzun zamandır ama harekete geçemedim. birde benimde boy 190 sırıtma sırıtmama mevzuusu olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Malzeme farki var diyorlardi bir videoda da, simdi sen diyince kontrol ettim aralarinda 5" fark varmis sadece lel.

Kayma sansin oldu mu nasil?

cuma günü akşam 1 saat fln aralıklarla sürdüm. board küçük geldi haliyle arka ayağımı atarken boşluğa düşüyo ara sıra eski alışkanlıklarım hep. biraz daha pratik yaparsam alışırım.

tekerlekler plastikti galiba. kaykaydan çıkan ses normal kaykaydan çıkan ses gibi haz vermiyor :) tabi tekerlekler plastik olduğu için normalden daha hızlı hızlanıyosun. sokakta fln sürerken dikkat etmek lazım.

ilk fırsatta kalamış veya caddebostana gidicem. orada kesin notumu veririm.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...