Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

NA'yı yapmadıysan mevcut event'i yapamıyorsundur, onu skipleyerek bitir hemen, event'i yaparsın yapabildiğin kadar. matları world drop olarak düşürmeye çalışmak ömür ve apple törpüsü. eventte bol var.

shadowfury'nin bana geçen gün söylediğini sattım gerçi ama bu eventi ufak çaplı birşey sanmıştım pek ödülü olmayan. :p
Sosyal ağlarda paylaş

Low tier servantların hakkını yiyoruz sanırım ya. Bayağı efektif buildler filan var.
Özellikle şuna /respect
Buffstackingi ayrı bi boyuta taşımış. Swaplanan servantın bufflarının aynen kaldığını farketmemiştim, supportu swaplıyordum ben hep.
https://www.youtube.com/watch?v=ltusW-CzS14

Robini başlarda biraz kullanıp sonra bi kenara atmıştım, 3.7m vurdu bi NPyle. JAlterla görmedim o rakamı ben.
Leonidas/Georgios filan kum torbası olarak çok iyi.
Arash Akbar ı mutlaka maxlamam lazım zaten. Farming için filan ideal, bunun gibi challenge eventlerde de kullanışlı.

https://www.youtube.com/watch?v=ptpGcDIjQIc
Sosyal ağlarda paylaş

Day 6 - 20m DMG dailysinde de 5x Heart var onu unutma.
Bir de ticketları unutmayın 10m DMG.
Gerisi için damage gereksiz zaten. 1M questinde gourd kasıp prism, xp card filan shopu kurutuyorum sadece.

Yalnız 300m e gidilmez diyordum da sırf dailyler için damage kasarak yolu yarıladım. Skill Lv.10 matı kenarda bekleyen çok var gerçi ama ileride lazım olabilir diye onigirileri gömüp almaya çalışabilirim.
(Onigiriler event bittikten sonra da kalıyor değil mi, sonraki eventler filan için?)
Sosyal ağlarda paylaş

dün çok bayıldım bıraktım tamamen akşamdan sonra. bugün biraz oynadım ama onigiri bile harcamadım neredeyse çok bayıldım. ce olmadan gourd da gelmiyor, heart bile yana son ceyi bile alamadım hatta. çok bayıldım bu eventte, dmg ödülü de her üçünden biri onigiri. ticket alacak kadar yapıp günlük gerisini sallayacağım sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam sıradaki eventten nefret edecek.

Drop rate için 3 gacha 3 event CEsi var, üstüne yine drop rate için servant bonuslar var, üstüne bir de yanlış anlamadıysam bazı questlere AP yerine ayrı bir event itemle giriliyor. Tam kanser.

Neyse çok önemli bir event değil gerçi, heart filan toplamak haricinde kasmak istediğim bir şey yok yine, olduğu kadar farmlarım işte.

Xuanzang a rollamak istiyordum ama Save for Mama Raikou modundayım.
Ondan geriye kalırsa da summer servantlarına gömücem(Archuria pls), Camelot bannerı filan da var zaten(Ozy+Nitocris), o yüzden atlıycam sanırım bu gachayı.

(Onigashima eventi çok iyi gelecek yalnız, Kintoki Rider var beleş servant olarak, single target olarak mükemmel)
Sosyal ağlarda paylaş

evet ben de xuanzang için rollamayı düşünmedim değil ama işte sıradakiler. burada 1% olunca cesaret edemiyor insan maceraya atılmaya. bir yıldır hala 4* frontline saber hariç takımlarım.

gbf persona5 eventiyle çakışacak sanırım, çok kasınçsa sallarım artık napayım. bayıldım zaten kullanmadığım onigirileri toplamaktan.
Sosyal ağlarda paylaş

Ozy'ye çok fazla rollayamıycam ben. Mama Raikou ve Summer servantları limited time, Ozy ve Nitocris summon poola ekleniyor. Elbet daha sonra düşer(diye umuyorum).
Banner için elim kayabilir az da olsa ama quartzların çoğunu sonrası için saklamam lazım.

Bir de senin için ufak bir hatırlatma, Camelot'tan hemen sonra bu gelebilir:
https://vignette.wikia.nocookie.net/fategrandorder/images/8/88/6M_Downloads_Banner.png
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...