Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Summer Sale 2017 (22 Haziran - 5 Temmuz)

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Cokomantis said:

kzpmaza said:

dün akşam 8 tane oyun aldım enparayla. bu sabah tekrar bi oyun almak istedim bankanız onaylamıyor falan dedi.

aradım teknik bi hata olmuş falan dedi talebinizi oluşturdum düzelir dedi hala düzelmedi ya. banka para harcamamı engelliyo resmen

aylık online alışveriş limiti var. ayarlardan ona bi bak istersen.

ona baktım 1000 tl yazıyo aylık onda sıkıntı yok sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

tomb raider %75'i görmedi bi lan. inat ettim 75'te alıcam diye, 1 senedir oyunu oynayamıyoruz haudsfhuashd

rise of the tomb raider mı? yeni seri çok iyi oldu bence tomb raider'ın, eski lara'yı arıyoruz diyo millet de bence gayet güzel yeni lara.

hatta youtube'a koyarım diye baştan aşağı walkthrough yaptım rise of the tomb raider'ı.
Sosyal ağlarda paylaş

borderlans'in dogru durust bundle'ini bulamadim. pre sequel'i humble'dan almistim 1-2 bundla lazim bana, steam'de 75 lira diyor. ayri ayri sectim o yuzden.

4 adet dlc sadece ilk oyunda yok mu? ikinci oyunda ekstra bisi goremedim.
varmis. ikisini de ayri ayri goty olarak sepete atmak lazim. bunu bundle'a cevirememis kekolar.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

sabonis said:

tomb raider %75'i görmedi bi lan. inat ettim 75'te alıcam diye, 1 senedir oyunu oynayamıyoruz haudsfhuashd

rise of the tomb raider mı? yeni seri çok iyi oldu bence tomb raider'ın, eski lara'yı arıyoruz diyo millet de bence gayet güzel yeni lara.

hatta youtube'a koyarım diye baştan aşağı walkthrough yaptım rise of the tomb raider'ı.

Evet 2.sini diyorum. İlkini toplam 3 veya 4 oturuşta bitirdim, benim için efsane sürükleyici olduğu anlamına geliyor bu.

Hangi manyak eski larayı arıyoruz diyor ya, herkes deli gibi sevdi oyunu ve yeni larayı?

Aşırı başarılı remake yani. Keşke genel olarak filmlerin remake'leri bu kadar başarılı olsa..
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

çok var abi eski lara'cı, millet üçgen memeleri ve göt'ü arıyor baya. daha seksiydi eskisi, akrobatikti falan demişler hep yorumlarda.

ben yeni halini daha beğeniyorum şahsen.

İlla vardır eskiye takılan sapıklar ama çoğunluk yeniyi seviyor ya.

Hayır bi de sevmeyenlerin derdi ne, 2017de 10 poligon karakter mi sunacaklar bize.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...