Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PS4 Pro + Çift Kol + Şarj Stand

Baggio

Öne çıkan mesajlar

Merhaba,

Bir heves alıp yine 30 saat bile oynamadığım PS4 Pro'yu satıyorum.

Ekipman:
- İçinden çıkan standart siyah kol,
- Urban Camo desen ikinci kol,
- İkisini aynı anda şarj eden Sony orjinal charger stand,
- Nathan Drake Collection, Last of Us Remastered, Bloodborne, Ezio Collection ve Phantom Pain fiziksel disk,
- Uncharted 4 ve Fifa 17 digital download (hesabı e-mail adresini değiştirerek kullanmanız için komple devredeceğim, kaçak oyuncu gibi bir defa kurup vermeyeceğim)

Aralık ayında Amazon'dan alındı, Eurasia garantisi geçerli diye biliyorum, faturayı da basar yanında veririm.

Tek kollu boş paketlerin nispeten daha az güvenilir olan Hızlıal vb. sitelerde bile 1800 TL'den başladığını düşünürsek tüm bunlara biçtiğim fiyat 1600 TL'dir.

Alette çizik vs. yok o yüzden fotoğraf çekmeye üşendim, ciddi niyeti olup illa fotoğraf isteyene çeker gönderirim tabii ki.

Axe away!
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Merhaba,

Bir heves alıp yine 30 saat bile oynamadığım PS4 Pro'yu satıyorum.

Ekipman:
- İçinden çıkan standart siyah kol,
- Urban Camo desen ikinci kol,
- İkisini aynı anda şarj eden Sony orjinal charger stand,
- Nathan Drake Collection, Last of Us Remastered, Bloodborne, Ezio Collection ve Phantom Pain fiziksel disk,
- Uncharted 4 ve Fifa 17 digital download (hesabı e-mail adresini değiştirerek kullanmanız için komple devredeceğim, kaçak oyuncu gibi bir defa kurup vermeyeceğim)

Aralık ayında Amazon'dan alındı, Eurasia garantisi geçerli diye biliyorum, faturayı da basar yanında veririm.

Tek kollu boş paketlerin nispeten daha az güvenilir olan Hızlıal vb. sitelerde bile 1800 TL'den başladığını düşünürsek tüm bunlara biçtiğim fiyat 1600 TL'dir.

Alette çizik vs. yok o yüzden fotoğraf çekmeye üşendim, ciddi niyeti olup illa fotoğraf isteyene çeker gönderirim tabii ki.

Axe away!

fiziksel oyunları ve chargerı çıkarsak. iki kolla beraber bi fiyat verebiliyo musun? fiyat benim için tamam olursa alırım. tamam stand da dahil. bu arada yanlış biliyosun eurasia garantisi geçmez oradan aldığın mallarda. sadece sony, eurasia üzerinden sattığı ürünlere garanti veriyor türkiyede.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunlar zaten çok subjektif ve hiçbir zaman nokta atışı paket olarak tek bir kişinin ihtiyacını ideal karşılamayacağı için bu tarz satışlarda pek para etmiyorlar. Teşvik olsun, zaten bu saatten sonra ne işime yarayacak diye yok parasına ekledim.

Yine de illa öyle isteyen olacak gibi duruyor, o zaman oyunsuz fiyat 1500 TL'dir.
Sosyal ağlarda paylaş

doubtful said:

Almamış olsam cüzdanı ekrana fırlatmıştım. Ben bu aralar vr mı alsam diye düşünüyordum, bir hevesle alma ihtimalin kalmıyor sattığına göre...

Düz PS4 vardı, onu çok oynarmışım gibi gittim bir de Pro'sunu aldım, tabii ki o da yalan oldu :p Üç beş kere Fifa oynandı, unutuldu. Param da yok zaten bu ara, TV'de de HDMI slotu açılır bari.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...