Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

Burada "sosa-gomez satıldı, bu adamlar Beşiktaş'ın gollerinin yarısından fazlasını attı/attırdı, seneye 5. olursunuz" diyenler vardı.

Çıktık şampiyon olduk, marcelo gitti diye şampiyonluk kaçmaz, ben sadece Adriano-Pepe-Marcelo-GG geri 4lüsünü izlemek istiyordum, gol yemelerinin imkansızlığını görelim istiyordum.

yoksa yanında mentor bir pepe ile mitrovic'ten ciddi umutluyum.

stoper alınmaz bence.

ocak ayına kadar pepe-mitro yedekte atınç-tosic olur, ocakta vida beleşe gelir.

parayı direk abu'ya basarlar. kanatlara da yusuf erdoğan ve volkan şen beleşe gelir.

marcelo'dan gelen para aboubakar'a basılırsa gider keserim abou'yu fikreti.

gignac falan alsınlar bari ya da leblebici bir "Santra"for.

bir de lens falan.

şampiyon yine oluruz zaten, de işte şl'de baya giderdik bir kanat bir de sağlam forvetle şu kadroyla.

kanada yedek olarak volkan şen'i al. forvete de bir kiralık forvet işte. mis gibi cl kadrosu olurdu..
Sosyal ağlarda paylaş

abi volkan'ın fener performansına bakmayın siz, bursaspor'da manyak oynadı volkan ki ben baya şok olmuştum 2.5 milyon euroya satılınca. eşantiyon gibi gitti ozan'ın yanında.

ama işte fener top oynamadı ki geçen sezon, ona rağmen çoğu fenerli arkadaşım memnundu volkan'dan.

dediğim gibi bursaspor performansına bakın, şg başındaydı zaten o zaman bursa'nın baya iyi topçu volkan. karakter eksikliği var işte biraz onu da şg düzeltir.

ama şu anda madem marcelo'yu sattık, lens gelsin artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Volkan Şen'in Bursaspor'daki istatistikleri

https://cdn.pbrd.co/images/GAAbWBt.jpg

highlights videoları. şu videodaki adam yabancı olsa bize geliyor deseler lan dünya yıldızı alıyoruz deriz. messi plaseleri, koşular, şutlar, çalımlar.

https://www.youtube.com/watch?v=guBrxSrYTug

ki hayvandao da bize gelse 25 gol altında atmazdı, onun da başını fener yedi.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

applev0dka said:

Burada "sosa-gomez satıldı, bu adamlar Beşiktaş'ın gollerinin yarısından fazlasını attı/attırdı, seneye 5. olursunuz" diyenler vardı.

Çıktık şampiyon olduk, marcelo gitti diye şampiyonluk kaçmaz, ben sadece Adriano-Pepe-Marcelo-GG geri 4lüsünü izlemek istiyordum, gol yemelerinin imkansızlığını görelim istiyordum.

yoksa yanında mentor bir pepe ile mitrovic'ten ciddi umutluyum.

stoper alınmaz bence.

ocak ayına kadar pepe-mitro yedekte atınç-tosic olur, ocakta vida beleşe gelir.

parayı direk abu'ya basarlar. kanatlara da yusuf erdoğan ve volkan şen beleşe gelir.

marcelo'dan gelen para aboubakar'a basılırsa gider keserim abou'yu fikreti.

gignac falan alsınlar bari ya da leblebici bir "Santra"for.

bir de lens falan.

şampiyon yine oluruz zaten, de işte şl'de baya giderdik bir kanat bir de sağlam forvetle şu kadroyla.

kanada yedek olarak volkan şen'i al. forvete de bir kiralık forvet işte. mis gibi cl kadrosu olurdu..

abu iyi adam abi.

2. yarı alıştı direkt kalitesi ortaya çıktı işte. Marcelo parasıyla gignac alırız almasına da sonra satamayız işte.

abu'yu al oynat atsın 20+ gol 2 sene üst üste 3. sene 20m'a satma ihtimalin var, gignac'da bu yok.

kısa düşünürsek gignac gelsin bu sene şampiyon yapar.
Ama geleceği düşünürsek abu'yu alalım derim ben

mitrovic de insanların korktuğu kadar kötü adam değil.
1 penaltı kaçırdı linç yedi ama ayakları iyi topla çıkışı falan iyi baya. E pepe de bu konuda oldukça iyi, 2 tane böyle stoper büyük nimet yani.

Pepe mentörlüğü ile coşacak bak göreceksiniz.

Hepinize yedirecek o sözleri HEPİNİZE

mitro 20m yuro len
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Ooooo son yapılan transferlerle kimileri iki senedir girdiği mağaralarından çıkmış.

naftalin stoklarını güncellemek için çıkmışlar 2 aya kalmaz yarısı "Kanka basket elit sporu, yolda bir Real Madrid taraftarına sorsan TR ligi şampiyonu kim bilmez ama yurolig şampiyonunu unutmaz" moduna girer.

yarısı da dursun özbekle sucuk-ekmek keyfi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...