Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

ikinci yarıyı kaçırdık fb-gs muhabbetine, belliydi bir şeyler olacağı da güzel gidiyor paşa.

everton'ın oyunda da dönüşüm var bayağı olumlu, cenk'in adaptasyonu vs. bi yana takımın oynadığı şeyde bir şeylere benzemeye başlayınca kendini göstermeye başlaması doğal.

umarım devamı da gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

Oralardadır ya bulurlar. Stad ilk açıldığında beşiktaş yazısının önünde yatan kaç tane kedi vardıda hepsi siyah beyaz renklerdeydi , ulan buranın kedileri bile bizden diye dalga geçmiştik. foto alsaymışız keşke ya tamda yazının önünde poz vermişlerdi resmen :D
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

tıpatıp aynısına da gerek yok abi herhalde beşiktaş'ta buna benzeyen bir kedi bulur 5-10 kişi birkaç gün arasa sdfsdf

olm sarman lan kedi, milyonlarca var istanbulda yarın evden çıkarken pisi dese bi çalışan bulur zaten dsfdsf. ama o kediyi arıyoruz demek çok anlamlı değil onu diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ya belki spesifik, bölgeye özel bir kedidir falan diye araştırmışlardır belki onu buluruz diye. sonra bulamayınca zaten vazgeçip bi tane ayarlarlar.

beşiktaş'ta ve ortaköy'de böyle sokaklarda vs. oraya zimmetli çok kedi var. isimleri falan bile var genelde normal böyle aramaları asdafsd
Sosyal ağlarda paylaş

oğuzhan iyiydi geçen maç formsuz değil, tolgay ile iyi ikililer bence de ama atiba - tolgay başlayacak şenor kesin
emre yokken ve inler varken alınabilecek bir risk aslında tolgay - oğuzhan ikilisi

bu arada vizyon hunter adebayor'unu bu maça saklıyor kaç haftadır, pepe / adriano ilk devredeki maçta adım attırmamışlardı buna bu sefer tosiç / caner olursa o ikili sıçtığımızın resmidir
Sosyal ağlarda paylaş

olayı kısa ve seri paslarla set oyunu olan adama "sahanın neresinde olursan ol quaresma ile topu buluşturacaksın" oynatırsan o eleman tabii formsuz gözükür.

o oyunun oynanmadığı her maçta oğuzhan fazlasıyla iyiydi. zaten şu oyundan anlayan adamın elinde oğuzhan gibi adam varsa ilk onu yazar, çevresini doldurur normalde...

elinde cidden modern futbolda bile fark yaratacak müthiş bir değer var ama onu yok ediyorsun. taraftarı da gaza getirip adamı sildiriyorsun komple... neyse şenor'a sövmeyeceğim diyordum başladım yine dayanamayıp...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...