Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Archangel_ said:

şu Talisca yı 6 ayda bir toplam 6 taksitle alabilme olayı cidden varsa ve almazsak yuh artık
edit: "taksitler bitene kadar satamazsınız" ya da "taksitli alındığı taktirde bir sonraki satışta %50 pay bizim" falan gibi saçma ek maddeler yoksa tabii

kira oder gibi Talisca sahibi olun
Sosyal ağlarda paylaş

talisca alınacak ya bariz. çok da korkmamak lazım. opsiyon var 100 milyon euro verseler ne olacak biz ödüyoruz dediğimiz an ancak kramponunu alırlar.

zaten hazirana kadar opsiyon. o yüzden ortada bir dünya kupası tehlikesi de yok. ha keza adamın dünya kupasına gidip gitmeyeceği bile belli değil. guiliano daha garanti tercih olacak çünkü tite için.

geçen yıl aboubakar'ı 10 milyon euro ödeyemeyerek kaçıran fiko bu kez hırslanıp alacaktır diye düşünüyorum. umarım elimizde patlamaz bu adam. tarihi bonservis ödenecek çünkü. çok da emin olamıyorum bu yılın ilk yarısına baktığımda. gerçi o dönem mutsuzluktan ölüyordu muhtemelen oynayamıyordu ama işte ne bileyim.
Sosyal ağlarda paylaş

aksine bence eğer guilliano ile kıyaslanacaksa milli takıma gitme ihtimali talisca'nın daha yüksek. kilit açıcı, sürpriz yapabilecek adam lazım brezilya'ya. guilliano'nun yapabildiklerini yapabilen/yapabilecek 3-4 adamları var.

ha bana sanki neymar gelecek, talisca çıkacak gibime geliyor ama neymar geldiğinde de biri seçilecekse talisca olmalı bana kalırsa.
Sosyal ağlarda paylaş

bir de talisca'nın bonservis harbi çok pahalı ya, aboubakar alınabilir riskti satardın her şekilde de talisca öyle değil. şuan aktif kariyerinin prime dönemi eyvallah ama seneye bunu verip, veremeyeceği net belli olmayan adam için bjk standartlarında büyük para.

eğer anlaşma yapılır, garantilenirse alınacak para al-sat yapılabilir. yoksa satarız nasılsa diye 21 vermek büyük, anlamsız risk.

manu falan istiyor olayları eyvallah da mendes'in adamı talisca. manu'ya zaten her sene 3-4 adam kitliyor. sen bonservis kullanırsın manu'ya ben satarım diye gider menajeri engeller patlatır seni atıyorum. sebebi de benfica'dan daha fazla yüzde alacaktır misal gg

kulüp kendi al-satını kendi ayarlamalı her şeyden önce bu tip bir işe girecekse. yoksa net büyük risk.
Sosyal ağlarda paylaş

mascio said:

talisca alınacak ya bariz. çok da korkmamak lazım. opsiyon var 100 milyon euro verseler ne olacak biz ödüyoruz dediğimiz an ancak kramponunu alırlar.
bu talisca kalmak isterse gerceklesebilecek birsey sadece. suan talisca'nın parasını verse bile besiktas alamama ihtimali var.
Sosyal ağlarda paylaş

islakrüyalar.swf hatta sdafkjasdf talisca hiçbir zaman o paraları etmeyecek. o kadar komple bi adam değil.

onun dışında talisca kalmaz bence de. brezilyalıların klasik olayıdır ya çok seviyorum ölüyorum triplerine girip zamanı gelince satıp gitmek. her seviyede her şeklini görürsünüz.

talisca değil mi en temelinden çocuğum doğduğunda bana para vermediler, ağladım zırladım benfica'dan nefret ediyorum dönmeyeceğim kesinlikle diye açıklama yaptıktan 6 ay sonra benfica ile sözleşmesini 1 ay uzatıp bütün pazarlık kozlarını onların eline bırakan.

sorunca da oynamak için yapmak zorundaydım diyor. sözleşmedeki şartlarını yerine getiren ve 1 sene daha yükümlü olduğun takım bjk iken gidip benfica'ya imza atmazsan benfica'da oynayamayacaksın ha?

menajeri imzalatmıştır işte seni götüreceğiz diye. bu da atlamıştır hemen. hem mendes'ler kazanacak hem de kendisi kazanacak diye.

bjk zerre umrunda değildir talisca'nın.öyle bir karakteri yok. olsa zaten yazın yaşadıklarımızda başımıza gelmezdi.
Sosyal ağlarda paylaş

bedava göndermeyiz, talisca'nın sadece yeteneğinin bi alt sınırı var ve bence o 10 civarı zaten ama 21, BJK standartlarında çok yüksek bi rakam. Sadece BJK değil, TR standartları.

Cenk'i 22-23'e satmamız, bundan sonra bu fiyatlara adam vereceğimiz anlamına gelmiyor. O şansına denk geldi, kitledik. Üst barem oldu, eyvallah bir daha benzer potansiyellerde oralardan fiyat açabiliriz falna ama ne zaman.

Talisca o adam mı her şeyden önce. Birileri yüksek paralar verecekse istikrarlı adamlara o paraları verir. Talisca bu sezonun ilk yarısı bile çöp gibi oynuyordu devre arası 4 versin benfica'da hiç yoktan yolumuzu bulalım diyorduk hatırlayın.

güvenilecek adam değil kesinlikle büyük paralar yatırıp. zaten transfer olacağı yerlerde mendes'in kulüpleri olur %90.
Sosyal ağlarda paylaş

şans dediğim teklifin boyutu, yoksa sezon başı da 15 veriyorlardı. tr üst limiti zaten oydu.

cenk'in ama 3 senelik istikrarlı çıkışı ve planlı transfer komiteleri için ilgi çekici yönleri vardı. şl'de geçirdiği iyi sezon onun için makyaj sadece.

çoğu komite mesela 2 sene başka oyuncuların arkasında yedek oturan forvetin başarılı ististiklerine daha çok önem veriyor. 2 sene sonunda as oyuncu olunca çıkışını aynı şekilde istikrarlı devam ettirince "daha da iyi olur" görüşüyle zaten transfere atlıyor.

cenk şu çıkışını iyi bir menajer ile ispanya'da yapsaydı, şu 3 yıllık periyot diyelim en az 35-40'lık transfer yapardı ingiltere'ye doğru bağlarla. buradaki şartlar böyle.

hal böyle olunca çıkıp 21 vermek bir oyuncuya çok fenerbahçe kafası. keisn tutar abi 2 senedir müthiş diyip para gömülürse zaten gg. o kafada transferlerin de ardı açılır, özünü yitirip patlar gidersin.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani bu arada Talisca çok değerli ve harika bir oyuncu ama geçen de dedim. Takım oyunu bazlı bir şey oynamak istiyorsan, modern futbolla mücadele etmek istiyorsan Talisca gibilerin olayı kalmadı artık. Hiçbir top class takım o yüzden onu almaz.

MANU lafları geçiyor dersiniz de işte Mou-Mendes dedik. Onun dışında ne kadar çağ dışı oynadıkları da ortada şu kadro ile.

elbet yetenekleri çevrilebilir falan gözüyle parası olan kulüplerde işin içine girer ama senden 21+'ya alacaklarına benfica'dan 20'ye falan almayı tercih edebilirler doğru görüşmeler ile :D

sıkıntı o zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

şu an oldukça işimize yarıyor gerçekten ama dediğim gibi ne olacağı belli değil. kapalı kutu yani hala. kesinlikle modern futbolla ilgisi olmayan bir adam. hani bazı özelliklerini rivaldo'ya benzetirsin ama onun oyun kuruculuğu ile yakından uzaktan ilgisi yok. benzer pozisyon alex vardı işte ama o da kesinlikle çok daha zeki bir futbolcuydu.

talisca giderse golleri bizim çıkıp atmamız gerekicek ama sanırım. o yüzden de gitsin diyemiyorum rahatlıkla. aboubakar bizde olsaydı her açıdan şansımız çok daha yüksek olurdu. küçük büyük takım ayrımı olmayan takır takır oynayan bir adamdı. kanada da geçiyordu. salak dedim bunca zaman adam için ama ille çok zeki olmaya gerek yok onun pozisyonunda.

bilmiyorum ya seneye oğuzhan da gidecek belli ki. tolgay yeterli falan da nasıl bir kadro çıkacak bilmiyorum. bu yıl şampiyon olmak şart. fenerbahçe gs'yi bi yensin de ona göre konuşuruz artık.

ha bir de şenol güneş dursun abi başımızda. yok yani yerine gelebilecek düzgün birisi. saçma sapan insanlar gelip boşu boşuna bize vakit kaybettireceğine şenol güneş kalsın. oyuncular seviyor saygı duyuyor. e zaten büyük bir kadro değişimine gideceğimiz yok. büyük kumar yani td değiştirmek bizim için şu anda.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...