Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

asil orta saha muthis degil mi abi sdfg

yani aslında o açıdan da demiştim. komple savunma açısından müthiş adamlar.

orta sahadaki bütün net adamlar hep savunmacı. hücumda bile kullanacağın adamların savunma özellikleri parlak.

bu takım düzgün hazılanırsa maçlara gol bile yemez ya kolay kolay. ama işte oyun kurucu eksiği var net şekilde. fransa ile aynı problemleri aslında.

coutinho hariç şapkadan tavşan çıkaracak adam yok. kitlerlerse onu biter bunlar fizikle zorlaya zorlaya ancak atarlar.
Sosyal ağlarda paylaş

heh neymar var aynen, listede görmeyince akıllardan çıkmış direkt.

bi kanat neymar bi kanat coutinho olur zaten. önde firmino.

arkada 3'lü willian, casemiro kesin; işte o üçüncü kim olur orası tamamen soru işareti. aktif formda paulinho yakışır ama o da çok defansif yapar. hücumcu isteyen en iyi alternatif talisca ama o da sıfır savunma katkısı.

maçtan maça şekillenir o üçüncü kısım kesin.

gerçi paulinho yine en dengeli adam olur bu üçlüye gibi ya.

arka dörtlüde garanti zaten. alves-marquinhos-silva-marcelo; hatta beş allison'u da koyunca.
Sosyal ağlarda paylaş

Dietmar Beiersdorfer (evet cp yaptım) ile altyapı koordinatörlüğü için görüşüyormuşuz. Bild, Sky falan hepsi haber geçmiş Almanya'da.

Kimdir?

RB Football organizasyonlarına ilk kurulduğunda getirildi ama hiçbir yol kat edemedikleri için 2 yıl sonra kovuldu. Yerine gelen Ragnick ile bütün dünyada 5 yılda geldikleri yer ortada.

Ardından Zenit'e gidiyor. 2 senede 110 milyon euro zarar ettiriyor kulübü ve kovuluyor.

Hamburg'a direktör yapılıyor ardından. 2014'te gelmiş, adamların 4 yıldır hali ortada.

Bu kadar başarısız bir adam ile görüşmek bile kulübün ne kadar kötü yönetildiğinin kanıtı ya...

Eskiden Hamburg denince Almanya'nın en iyi altyapılarından biri denirdi, kültür denirdi, orta sıra takımı olsalarda büyük saygı duyulurdu. Bu herif ile onlar bile çöküşe geçti adam çıkaramıyorlar...
Sosyal ağlarda paylaş

Hamburg taraftarlarına müthiş üzülüyorum ya. Senelerdir düştü düşecek derken son hafta ligde kalıyorlar, o gerilim ile yaşanmaz.

Bu arada inanılmaz gereksiz bilgi olarak ben Hamburg'ta sık sık limanı için iş gezisine gidiyordum. Bu Beiersdorfer'in (Kısaca Didi derler bu herife, Hamburg'un alayı nefret eder) karısı var Olcay, Mr.Kebab diye çok iyi bir Türk restaurantı işletiyor St.Pauli'de. Giderseniz yiyin hala duruyorsa
Sosyal ağlarda paylaş

Baktım ya kariyerine, Zenit'e Mendes'i sokan adammış. Axel Witsel ve Hulk'u 80'e aldıran adam, o dönem ne kadar büyük işti bunlar hatırlıyorsunuzdur. 2 senede 5 adam almış Mendes ortaklarından.

Mendes'in Doğu Avrupa'daki en büyük ortağı Ahmet Bulut, onun elindeki kulüp BJK olunca nereden buldu BJK sorusu ortadan kalkıyor.

Hamburg'a gidince 4 senede o büyük kültürlü, müthiş takımda 1 playout yaşıyor, bir kez 10.'luk alıyor bir kez küme düşme hattının üstünde bitiriyor. Bu sezon zaten küme düşecekler.

O süreçte 120 milyona 34 futbolcu almış, 22 futbolcudan gelir elde etmiş 45 milyon euro gelir sadece...

Net başarısız, kötü bi adam direktörlük konusunda ve bu adamı BJK direktör olarak kulübünde herhangi bir görevde düşünüyor.

Yok cidden bu kulübün geleceği karanlık, kibir ele geçirmiş herkesi... FB'den GS'den zerre farkı yok yönetimin boşuna bu adamlara güvenildi.
Sosyal ağlarda paylaş

karışamıyor değilde karışmıyor. gerçi karışmaması daha iyi, yönetim hiçbir şekilde izin vermemeli. istediği adamlar burak yılmaz, volkan şen, yusuf erdoğan falandı çünkü yazın. daha iyi olmuş ahmet bulut'la çalışmamız sadjkfhds

ahmet bulut olayı ama işte mendes'in bizzat bjk'ye geldiği döneme benziyor artık boku çıktı.

her getirdiğini alıyorlar, itiraz yok. hayvan gibi paralar bağlıyorlar.

büyük ihtimal fiko dahil nemalanıyorlar çünkü birlikte. geldiği günden beri diyorum. bana kimse vida'nın 3.5 milyon euroluk kontratını mantık sınırları dahilinde savunamaz.

fikir sıçar sadece, o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...