Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

calimero said:

cicibeybe said:

abi gözyaşı geyiğini renkliler sürekli gündeme getirince bizimkiler de her yerde vurma gereği duyuyor tabi :D Kişisel algılama.

yoo gayet kişisel, sdf

Rewendor said:

calimero said:

Hele bi pepe yapsın tr de ona göre yaparsin yorumları.

O gülücüğün altındaki gözyaşlarını da yirim yirim.

Sweettears.gif

Ne gözyaşı yahu, defans oyuncusundan çekineceksek işimiz var. Yine dünyanın merkezinde takımınızı görmeye hayallerde yaşamaya başladınız.

Ha, hayallerde yaşamak derken taş gibi transfer zaten, sözüm oraya değil de, bir takım iyi transfer yaptı diye hemen kıskanacak veya üzülecek herkes varsayımında bulunup gözyaşı muhabbeti açmak işin hayal kısmı, yanlış anlaşılma olmasın. Dediğim laftan "ağladılar/gözyaşı başladı" gibi çıkarım yapmak da resmen çocuk muhabbeti bu arada, şurada iyi kötü güzel argümanlarla tartışan adamlara yakışmıyor. Lafım sadece bu mesaja değil, yerli yersiz her fırsatta "ağladınız ehi ehi" diyen her mesaja.

Ha bu arada şahsen herhangi bir rakip takım aynı transfer sezonunda Ronaldo ve Messi'yi transfer etse üzülecek/dertlenecek kadar umursamıyorum futbolu, şamatama bakıyorum, öyle gözyaşlık bi durum yok.

https://media.giphy.com/media/3oz8xBwn8AU6Bp1hKM/giphy.gif

Moderatör olmasam buna cevap olarak verecek çok güzel bir linkim vardı da, kendi bölümümü baltalamak imam-cemaat falan, gerek yok :P

Hee evet işimiz gücümüz yok, son 5-6 senedir bir kere maç izlemeye stada gitmemiş biri olarak rakip takımların transferlerine dertlenip ağlıyorum :)

gs 6. olduğunda twitterde 5 tane gs'li vardı diyelim de rituel tamamlansın abi.

sen de uyefa.jpg yap olaysız dağılalım sdsafas
Sosyal ağlarda paylaş

Frantic said:

Pepe emre ve melo ekolünden ya. Analı bacılı faueller yapan bi adamdı uzun süre. Ama onlar gibi şov yapan bi adam değil ki o konuda luganoya benziyor. Takım direncine güzel katkı oldu.
Ligde kafa rahat, kırmızı çıkaramazlar melo ve emrede olduğu gibi.
Ayı volkanı kırmızıdan attırdığı geldi şu an gözümün önüne sdf

Melo rakibi sinirlendirmek için saçma fauller yapıyordu, sinirlendirme etkisi olsun diye de zaten göstere göstere pislik yapıyordu sürekli. Çok zekice davranmadığı anlar da olduğundan arada rakipten önce kendi sinirlenip ters tepiyordu.

Lugano rakibi sinirlendirmek değil korkutup sindirmek için pislik fauller yapardı. Gizleye gizleye çaktırmadan yapardı, tekrardan görürdük ne yaptığını. "Görev adamı" olarak pislik yapıyor yani.

Burak Yılmaz Lugano ekolünden. Faul yaparak değil kendini atarak yapıyor aynısını. Amaç hakeme yedirmek, penaltı almak, yine el altından çalışmaca.

Emre ve Volkan tamamen kontrolsüz güç. Diğerleri gibi planlı programlı değil öfkeye yenik düşüp yapıyorlardı.

Pepe yerine göre Melo yerine göre Lugano. Yeri geliyor çaktırmadan ayağa basarak, diz tekmeleyerek hakem görmeden adam dövüyor, yeri geliyor Melo'nun dünya kupası maçında göğse tekme atması gibi göstere göstere yere düşmüş adamın kafasına tekmeyle abanarak 10 maç ceza alıyor. Sinirlerine daha hakim ama.
Sosyal ağlarda paylaş

cicibeybe said:

@dark

Abi abou gelmezse çok iyiyiz zaten. Bunu da görmüş olun yahu eğer 3.3 alacaksa pepe aynı parayı alıyor olacak abou ile :D Sırf pepenin ismi abounun tüm seneki total performansından daha değerli olabilir la :D

abi arabı karıştırma ya, ağzımızın tadı kaçmasın.

bak arkayı dörtlemişiz ne güzel ;p
Sosyal ağlarda paylaş

cicibeybe said:

@dark

Abi abou gelmezse çok iyiyiz zaten. Bunu da görmüş olun yahu eğer 3.3 alacaksa pepe aynı parayı alıyor olacak abou ile :D Sırf pepenin ismi abounun tüm seneki total performansından daha değerli olabilir la :D

abou'ya performans olarak laf yok ya asdfdsa

maaşı da dedim kaç kere, çok konuşulan bir şey. ahmet bulut'a onun üzerinden para aktarıldı.

kiralık sözleşmesiyle alıyorsun. 1.6 mı ne maaşı vardı sanırım abou'nun porto'da gidip 3.3'e yükseltip getiriyorsun. getiren ahmet bulut, imzada bile yanındaydı.

gg'den 1 milyon civarında kaldırdı mesela. talisca'dan bir şey almadı diye biliyor herkes ama işte ikisini porto'daki bağlantılar ile abou'dan çıkarmıştır.

ahmet bulut'la çalışıyorsan bu rakamlara alışmak gerek.

bu sezon forvetide yine ahmet bulut getirir. 3 civarında bağlarız tabii abou olmazsa.
Sosyal ağlarda paylaş

abi son 3-4 yılda olanlar inanılmaz. kısa bir özet geçmek istiyorum.

Fikret Orman başa geldiğinde baya borçlu bir takım vardı ve oyuncular çok yüksek maaşlar alıyordu.

İlk hamle feda demek oldu, samet aybaba geldi, ozzy-olcay gibi ucuz gençler getirildi, sonra bunu atiba gibi yine ucuza ama kaliteli isimler takip etti.

menemen diye dalga geçtiler.
para komidinin üstünde diye seviyesizleştiler.

kalitesiz ama yürekten oynayan bir takım kurduk, rakipler paraları saçarken biz gereğinden fazla vermeyerek ilerledik.

topal reyiz ile son 4 haftada şampiyonluk kaçırdık.

üstüne koya koya getirdiğimiz takıma gomez ve şenol hocanın eklenmesi 4 yılın zirvesi oldu.

dalga geçenleri içerde dışarda tokatlar olduk, kimine 30 puan fark attık..

şampiyonluk yetmez gibi, küfür gibi gittik rakibin en iyi 2 adamını aldık, üstüne takımın çöpünü iteledik, hemde 2 hafta önce şampiyonluk kutlamasında küfür eden adamı sdasfafaw

üst üste şampiyon olamaz dediler, gomez-sosa gitti Beşiktaş 5. olsa şans dediler, kendileri 2 senedir ilk 3e giremiyor.

şimdiye kadar kör topal ilerledik belli noktalarda. 2 senedir stoper diye bağırdık, en iyi adamımızı satacak gibi olduk, sonra gittik A++ stoper aldık.

çok iyi bir momentum yakaladık, yelkenlere rüzgarı doldurduk gidiyoruz.

1 golcü, 1 kanat rotasyonu. 3. şampiyonluk hayırlı olsun iyi akşamlar
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Rewendor said:

calimero said:

cicibeybe said:

abi gözyaşı geyiğini renkliler sürekli gündeme getirince bizimkiler de her yerde vurma gereği duyuyor tabi :D Kişisel algılama.

yoo gayet kişisel, sdf

Rewendor said:

calimero said:

Hele bi pepe yapsın tr de ona göre yaparsin yorumları.

O gülücüğün altındaki gözyaşlarını da yirim yirim.

Sweettears.gif

Ne gözyaşı yahu, defans oyuncusundan çekineceksek işimiz var. Yine dünyanın merkezinde takımınızı görmeye hayallerde yaşamaya başladınız.

Ha, hayallerde yaşamak derken taş gibi transfer zaten, sözüm oraya değil de, bir takım iyi transfer yaptı diye hemen kıskanacak veya üzülecek herkes varsayımında bulunup gözyaşı muhabbeti açmak işin hayal kısmı, yanlış anlaşılma olmasın. Dediğim laftan "ağladılar/gözyaşı başladı" gibi çıkarım yapmak da resmen çocuk muhabbeti bu arada, şurada iyi kötü güzel argümanlarla tartışan adamlara yakışmıyor. Lafım sadece bu mesaja değil, yerli yersiz her fırsatta "ağladınız ehi ehi" diyen her mesaja.

Ha bu arada şahsen herhangi bir rakip takım aynı transfer sezonunda Ronaldo ve Messi'yi transfer etse üzülecek/dertlenecek kadar umursamıyorum futbolu, şamatama bakıyorum, öyle gözyaşlık bi durum yok.

https://media.giphy.com/media/3oz8xBwn8AU6Bp1hKM/giphy.gif

Moderatör olmasam buna cevap olarak verecek çok güzel bir linkim vardı da, kendi bölümümü baltalamak imam-cemaat falan, gerek yok :P

Hee evet işimiz gücümüz yok, son 5-6 senedir bir kere maç izlemeye stada gitmemiş biri olarak rakip takımların transferlerine dertlenip ağlıyorum :)

gs 6. olduğunda twitterde 5 tane gs'li vardı diyelim de rituel tamamlansın abi.

sen de uyefa.jpg yap olaysız dağılalım sdsafas

GS şampiyon olduğunda da yokum ki ben twitter'da :) Facebook var, orada da şampiyonluk kutladığım foto/video koyduğum yok, belki tek satırlık status olursa oluyor. Ekli olanlar zaten yazacak mizahi bi yön yakalamadıkça pek takımla ilgili paylaşım yapmadığımı bilir, khala Giovanni falan söyler sorarsanız. Ama tabii entropi teorisine göre entropi her koşulda yükselir veya sabit kalır, sonunda her şey 6-0 - uefa mesajına gider.
Sosyal ağlarda paylaş

senin özelinde demedim zaten yav :D öyle bir dalga konusu var ya ona atıf yaptım işte.

neyse pepe 2 sene de eğer şampiyon olursak ve bu 2 şampiyonlukta 35er maç oynarsa total sezonda 10.9m alacak. gs maiconun bonservisine sadece 7m verdi 8.8 de 4 senede verecek.

off çok iyi transfer hamlesi su ya sdsafa
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

abi son 3-4 yılda olanlar inanılmaz. kısa bir özet geçmek istiyorum.

Fikret Orman başa geldiğinde baya borçlu bir takım vardı ve oyuncular çok yüksek maaşlar alıyordu.

İlk hamle feda demek oldu, samet aybaba geldi, ozzy-olcay gibi ucuz gençler getirildi, sonra bunu atiba gibi yine ucuza ama kaliteli isimler takip etti.

menemen diye dalga geçtiler.
para komidinin üstünde diye seviyesizleştiler.

kalitesiz ama yürekten oynayan bir takım kurduk, rakipler paraları saçarken biz gereğinden fazla vermeyerek ilerledik.

topal reyiz ile son 4 haftada şampiyonluk kaçırdık.

üstüne koya koya getirdiğimiz takıma gomez ve şenol hocanın eklenmesi 4 yılın zirvesi oldu.

dalga geçenleri içerde dışarda tokatlar olduk, kimine 30 puan fark attık..

şampiyonluk yetmez gibi, küfür gibi gittik rakibin en iyi 2 adamını aldık, üstüne takımın çöpünü iteledik, hemde 2 hafta önce şampiyonluk kutlamasında küfür eden adamı sdasfafaw

üst üste şampiyon olamaz dediler, gomez-sosa gitti Beşiktaş 5. olsa şans dediler, kendileri 2 senedir ilk 3e giremiyor.

şimdiye kadar kör topal ilerledik belli noktalarda. 2 senedir stoper diye bağırdık, en iyi adamımızı satacak gibi olduk, sonra gittik A++ stoper aldık.

çok iyi bir momentum yakaladık, yelkenlere rüzgarı doldurduk gidiyoruz.

1 golcü, 1 kanat rotasyonu. 3. şampiyonluk hayırlı olsun iyi akşamlar

Huzurla uyu kardesim
Gece terlersen ben havlu ile silerim terini
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Scandinavian‏ @ScandinavianBet 2 dk.2 dakika önce
Mario Gomez Wolfsburg'u takipten çıkarıp, Beşiktaş, Vodafone Park ve Quaresma'yı takibe almış. Hayırlı işler :)

said:
Fırat Günayer‏ @firatgunayer 4 dk.4 dakika önce
Kim bilir?
"Şampiyonlar Ligi kadrosu varsa, ben de varım" diyenlerin,pişman olma vakti gelmiştir belki de..

YÜKLEN ULAN YÜKLEN
Sosyal ağlarda paylaş

video hakem uygulaması gelecekken pepeyi almak çok talihsiz bi olay bence. Adamın defans kurgusu rakip forvetleri sindirme üzerine ve belki de dünyada bunu en iyi yapan oyunculardan biri. her ne kadar lüks bir transfer olarak görsem de tabi ki takıma çok şey katacaktır. adriano-marcelo-pepe-gg defans hattı gerçekten baya iyi gözüküyor. Umarım fw transferi de bu kadar sansasyonel olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...