Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

cicibeybe said:

abi gözyaşı geyiğini renkliler sürekli gündeme getirince bizimkiler de her yerde vurma gereği duyuyor tabi :D Kişisel algılama.

yoo gayet kişisel, sdf

Rewendor said:

calimero said:

Hele bi pepe yapsın tr de ona göre yaparsin yorumları.

O gülücüğün altındaki gözyaşlarını da yirim yirim.

Sweettears.gif

Ne gözyaşı yahu, defans oyuncusundan çekineceksek işimiz var. Yine dünyanın merkezinde takımınızı görmeye hayallerde yaşamaya başladınız.

Ha, hayallerde yaşamak derken taş gibi transfer zaten, sözüm oraya değil de, bir takım iyi transfer yaptı diye hemen kıskanacak veya üzülecek herkes varsayımında bulunup gözyaşı muhabbeti açmak işin hayal kısmı, yanlış anlaşılma olmasın. Dediğim laftan "ağladılar/gözyaşı başladı" gibi çıkarım yapmak da resmen çocuk muhabbeti bu arada, şurada iyi kötü güzel argümanlarla tartışan adamlara yakışmıyor. Lafım sadece bu mesaja değil, yerli yersiz her fırsatta "ağladınız ehi ehi" diyen her mesaja.

Ha bu arada şahsen herhangi bir rakip takım aynı transfer sezonunda Ronaldo ve Messi'yi transfer etse üzülecek/dertlenecek kadar umursamıyorum futbolu, şamatama bakıyorum, öyle gözyaşlık bi durum yok.

https://media.giphy.com/media/3oz8xBwn8AU6Bp1hKM/giphy.gif
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Frantic said:

Fiko 4ün üstüne asla çıkmaz diyordum, o yüzden hayal demiştim güzel göt oldum sdf.

Skertelin 4 aldığı ligde aşağısına gelmez zaten. 5 ve üzeri de bjk için lüks transfer bence.

Artık bizim de çirkefimiz var umuyorum emre belözoğlunu ve volkanı falan tekmeler ve dirsekler sezon içinde de içimizin yağları erir sdfgh

Ben PSG ve Juve bırakmaz diye bekliyordum her şeyden önce de işte vergilendirme sağolsun şaka maka geldi ya.

Bu arada tahminen ŞAKLABAN'ın etkisi büyüktür bu transferde. Sırf bu yüzden artık küfretmeyeceğim, hakaret edeceğim sadece kendisine. aldığı sözleşmeyi de taraftar ağlamalarını susturuyor diye hak ediyor demiştim, bir de bu şekilde hak etsin artık asdfasd

Şaklabanın etkisinin büyük olduğuna katılıyorum. İkisi birlikte bjkyı gruptan çıkarsalar transfer masrafını çıkarıyor zaten.
Drogba gibi bize çeyrek oynatsalar bu sezon şahane, uefa finali de olumlu. Kupasız bitirirsek içe kaçar biraz sdff
Sosyal ağlarda paylaş

Asriel said:

Adam defans oynadığındanda forvet,orta saha ya da forvet gibi sıçabilme ihtimalide nispeten baya az.Türkiye de zaten hakemlerin öyle çok götü yemez kırmızı vermeyede

427 maçı var kariyerinde 8 kırmızısı var sadece. 3 direkt, 5 çift sarıdan. öyle çok kart gören biri değil zaten algılarımızdaki gibi. hatta son 2 senede tek kartı mı ne var sanırım.

sertliği puşt gibi, ibinem gibi yapmayı beceren adamlara tapıyorum ya. melo'yu da bu yüzden severdim. ilk zamanlarda böyle insana itici geliyor ama kattıklarını görünce harbi hayran oluyorsun. lugano da böyleydi. zago zaten ağababaları bizim ülkedeki sdfdsa
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Bu Ahmet Bulut bize kazık atıp atıp duruyordu, bi ara kulüp binasına yaklaşmasını bile yasaklamıştı Aysal, adam kulübüne göre çalışıyor demek ki :)

Aysal'dan sonra Aziz yasakladı Tufan transferindeki kazıktan sonra, para BJK'ye kayınca buraya geldi işte.

son 2 senede 10 milyon eurodan fazla para attı bjk'den cebe. gerçi ersan ve ba'yı da o sattı çin'e. parada getirdi.

hiç hoşuma gitmiyor ve içime sinmiyor ahmet bulut'un kulübü ele geçirmesi. sırf o almadı diye inler ve mitrovic harcanıyor mesela ama yapacak bir şey yok. adam aktif ve getiriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

Pepe çok büyük iş.

Parası önemi değil. CL'de gruptan çıkarsa gelecek son 16 bonus parası 5 milyon avro. Al sana maaş.

İşte orada if kullanıyorsun bak. çıkamazsan o para bir tarafına kaçıyor zira. Şimdi çöplerden kurtulup kaliteli bir forvet getirme kaldı sadece. Gomez kalitesinde olmasa da leblebi style gol atabilecek bir adam gelsin bayrağı asıyorum pencereye :p
Sosyal ağlarda paylaş

cicibeybe said:

Abi melo gibi pislikse istemiyorum
Lugano gibi bebek yüzlü katilse şerefsizse bende varım hahahaha

Nedense bir sempatim var luganoya

Ama emre olsun volkan olsun melo olsun tiksiniyorum resmen hatta töreyi bile eklerim mafya bozuntusu çakal

abi lugano karakter olarak iyi bi adam, hatta bildiğin böyle saint gibi biri diyolar. ama işte sahada tam bir pijdi o da.

emre belözoğlu hastanede tedavi görmesi gereken bi adam, cemaatçi, dinci, akp'li, ırkçı.

volkan demirel hanzo, ayı. köpekleri zehirleyin lalala diyen bi öküz.

melo taraftara çok oynuyo yoksa çirkeflikten başka bişeydi ondaki. türkiye'de çok tolerans gösterdiler ona o yüzden de azdı iyice.

pepe'de de var ya, ele basmalar, yalan yere yatmalar falan ben hiç sevmezdim ama hani bunların arasında yine lugano-melo tier'dır. e tabi bir de çirkefin gedikli real madrid'lisi. burak yılmaz gibi hem yeto hem şerefsiz değil yani.
Sosyal ağlarda paylaş

cicibeybe said:

pattisliborek said:

Pepe çok büyük iş.

Parası önemi değil. CL'de gruptan çıkarsa gelecek son 16 bonus parası 5 milyon avro. Al sana maaş.

İşte orada if kullanıyorsun bak. çıkamazsan o para bir tarafına kaçıyor zira. Şimdi çöplerden kurtulup kaliteli bir forvet getirme kaldı sadece. Gomez kalitesinde olmasa da leblebi style gol atabilecek bir adam gelsin bayrağı asıyorum pencereye :p

şimdi şöyle bir şey var yalnız. tablo geri geliyor. gerçi yazdık ama tekrar yazmakta fayda var.

https://pbs.twimg.com/media/DDHhHemXoAEGU9D.jpg

Aboubakar gitti diyelim, gelse de bu kadara gelmez artık zaten. Rhodolfo zaten gitti.

5 milyon euroluk bir boşluk var zaten geçen seneye göre. bu demek ki geliri olmayan avrupa ligini çıkartsan bile zaten şuan pepe'ye ödediğin paradan kaynaklı bir zararın yok.

hatta kaynak daha fazla yaratır, maaş bütçesini geçen sene ile denk tutup bir tane daha üst sınıf forvet bile ekleyebilirsin takıma esasen.

yani gruptan çıkmaya vs. gerek yok. çıkarsan zaten ekstra kar.
Sosyal ağlarda paylaş

Pepe emre ve melo ekolünden ya. Analı bacılı faueller yapan bi adamdı uzun süre. Ama onlar gibi şov yapan bi adam değil ki o konuda luganoya benziyor. Takım direncine güzel katkı oldu.
Ligde kafa rahat, kırmızı çıkaramazlar melo ve emrede olduğu gibi.
Ayı volkanı kırmızıdan attırdığı geldi şu an gözümün önüne sdf
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

cicibeybe said:

abi gözyaşı geyiğini renkliler sürekli gündeme getirince bizimkiler de her yerde vurma gereği duyuyor tabi :D Kişisel algılama.

yoo gayet kişisel, sdf

Rewendor said:

calimero said:

Hele bi pepe yapsın tr de ona göre yaparsin yorumları.

O gülücüğün altındaki gözyaşlarını da yirim yirim.

Sweettears.gif

Ne gözyaşı yahu, defans oyuncusundan çekineceksek işimiz var. Yine dünyanın merkezinde takımınızı görmeye hayallerde yaşamaya başladınız.

Ha, hayallerde yaşamak derken taş gibi transfer zaten, sözüm oraya değil de, bir takım iyi transfer yaptı diye hemen kıskanacak veya üzülecek herkes varsayımında bulunup gözyaşı muhabbeti açmak işin hayal kısmı, yanlış anlaşılma olmasın. Dediğim laftan "ağladılar/gözyaşı başladı" gibi çıkarım yapmak da resmen çocuk muhabbeti bu arada, şurada iyi kötü güzel argümanlarla tartışan adamlara yakışmıyor. Lafım sadece bu mesaja değil, yerli yersiz her fırsatta "ağladınız ehi ehi" diyen her mesaja.

Ha bu arada şahsen herhangi bir rakip takım aynı transfer sezonunda Ronaldo ve Messi'yi transfer etse üzülecek/dertlenecek kadar umursamıyorum futbolu, şamatama bakıyorum, öyle gözyaşlık bi durum yok.

https://media.giphy.com/media/3oz8xBwn8AU6Bp1hKM/giphy.gif

Moderatör olmasam buna cevap olarak verecek çok güzel bir linkim vardı da, kendi bölümümü baltalamak imam-cemaat falan, gerek yok :P

Hee evet işimiz gücümüz yok, son 5-6 senedir bir kere maç izlemeye stada gitmemiş biri olarak rakip takımların transferlerine dertlenip ağlıyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...