Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Göztepe - Eskişehir (TFF 1.Lig Playoff Finali)

smyrnas

Öne çıkan mesajlar

"nutella yerim" said:

goztepe nin cıkmasına uzuldum

goztepeliyim, semt ne guzel holiganizm den kurtulmustu gecen senelerde, cocuklugumda araba mı yakan dersin, harac kesen mi dersin, gasp mı dersin, uyusturucu mu satan dersin, semt ahalisi olarak nefes almıstık bunlar 2. ligdeyken

abi lütfen nutelleya devam :) sizin gibi arkadaşlara ihtiyaç bu şehirde.
Sosyal ağlarda paylaş

konuya dönelim. Sezonda bu kadar puan kaybetmemizdeki en büyük sebepelrden biri olan günay. koca sezonu kurtardı resmen. bizans takımlarını tutmayan biri olarak göztepeli olarak. burada güzel yorum yazan tüm arkadaşlara teşekurler. yılmazvuralın dediği gibi süperlig hakkaten çok özel bir takım kazandı. başarılarımız daim olur inşallah :)

saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

smyrnas said:

"nutella yerim" said:

goztepe nin cıkmasına uzuldum

goztepeliyim, semt ne guzel holiganizm den kurtulmustu gecen senelerde, cocuklugumda araba mı yakan dersin, harac kesen mi dersin, gasp mı dersin, uyusturucu mu satan dersin, semt ahalisi olarak nefes almıstık bunlar 2. ligdeyken

abi lütfen nutelleya devam :) sizin gibi arkadaşlara ihtiyaç bu şehirde.

mac sırasında taraftarın yaptıgı hayvanlıkları semt de yapılacak hayvanlıkların teminatı olarak gorebılırsın

:D
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

mac sırasında taraftarın yaptıgı hayvanlıkları semt de yapılacak hayvanlıkların teminatı olarak gorebılırsın

:D

sorun değil abi hayvanız. havyan olarak kalmak istemiyoruz tabi ama çok kışkırtıyorlar bazen. bende dün oğlanın yaş günü olmasa bugün antalyadaydım ve hayvan gibi şey yapıyor olurdum :D
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

de iste geldigi gibi gidecek gibi..tutunamaz..para yok pul yok..

Dana nasıl takip ediosun abi göztepeyi? Göztepe ülkedeki nadir borçsuz klüplerden birisi . maç sonrası kaya çilingiroğlu bile söyledi bunu. ayrıca mehmet sepil sayesinde çok iyi yönetilen bir klüp. urla tesisleri falan baya iyi görmeniz lazım. 14 haziranda yeni stadın ihalesi yapılacak. para yok dediğin klüpte eskişehirden sonra ligin en pahalı takımı. hatta eskişehir direk süperlig kadrosu ile devam ettiği için göztepe transfer bazında ligin en pahalı takımıydı. adamların forma satışları bile baya iyi yav.

Hatta şöyle bir açıklama yapayım. gürsel aksel arazisi 37.000 m2 dir. vadafone arena ile aynı sanırım. maliyet artışı ile daha büyük bir stad yapılabiliyor ama gürsel aksel 22.000 kapasiteli. Altında göztepeye gelir getirici AVM si olan ,500 araç kapasiteli otoparklı vs.. bir stad olarak yapılacak. yani o anadolu şehirlerinde yapılan, dağ başında olan, maç harici hiç bir halta yaramayan stadlar gibi olmayacak.

gene para yok dediğin klüpte. önceki stad projesi uzundere de olupta gene 20bin kapasiteli falan düşünlüyordu. Göztepe yönetimi çıktı kapasiteyi 35 bin yapın 25milyon TL gibi bir rakamı biz verelim demişlerdi. yani parasız dediğin klüp diyor bunu. hoş yeni stad projesinde gene baya para verecek klüp.
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

abi genelde yasanan senaryo benim dedigimdir ona istinaden ole dedim..

bkz 1. lig takimlarinin hemen hepsi.. bazilarinda uefa sikayetlerinden dolayi transfer yasagi bile oluyordu az daha.. umarim zaman beni haksiz cikartir da mutlu oluruz..

Göztepe çok iyi yönetildi. Bir de taraftarımızı geliştirsek şahane olacak. Umut ankaragücünü tebrik tweeti attı diye linç ettiler adamı sosyal medya üzerinden. Ayni ligde bile değiliz, adam Ankaranın alt yapısından yetişme tek eli yüzü düzgün forvetimiz. 80de giren Burağı yuhalayan GS tribünü gibi olmaya doğru gidiyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...