Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Command and Conquer 3

arcane

Öne çıkan mesajlar

"Command and conquer 3 was to be the third installment to the C&C franchise set in the near future, It was to be a real time strategy game using what is now the generals engine. This is the 4th title that I worked on that never got past the pre-production stage."

demiş 2002 yılında Thomas A. Szakolczay, C&C3 ün konsept artistlerinden biri.İşte adamın porfoliosundan C&C 3 Concept Art.Birkaç gün önce keşfedilmiş.

Dün 3 yeni konsept resmi ortaya çıkdı C&C Den isimli sitede."Acaba?" dedirten resimler.

Bu resim için yabancı bir oyuncu "A cybernetic creature fighting with human soldiers. Is this a Scrin, or is it one of CABAL's creations?" demiş.Ben oyunun senaryosunu pek hatırlamadığımdan direk aktarıyorum.
1
Biri daha önce de ortalıkta gezmiş ama bu versiyonu daha belirgin ve çok daha detaylıymış:2
Son resim ise yine daha önce ortalıkta gezen bir walker resmiymiş:
3
Sosyal ağlarda paylaş

C&C manyagi olarak bende bekliyorum acikcasi...

Senaryoyu hatirlatiyim arcane :)

Tiberian Sun da hatirliyosan bitane alien gemisi vardi ve icinden bi artifact almaya calisiyoduk NOD larin cirit attigi bi alanda, ve bu olay bi kac bölüm sürüyordu...Iste o alien gemisi aslinda Scrin gemisi, ve EA de bunu ya 3ncü irki oyuna katmak icin bahane olarak kullandi yada Westwood un sonraki cikicak sequelleri desteklemek icin oyuna bilerek kattigi zekice bi plandi...Su an acikcasi ne oldugu belli degil, ortada cok az bilgi var ve bu C&C3 muhabbeti 2-3 ay önce EA nin ofis bilgisayarlarindan birinden fotograf makinasiyla cekilmis monitör görüntüleriyleortaya cikmisti...

Umarim C&C Generals rezaleti gibi olmazda, adam gibi westwood klasiklerine konu olarak benzetebilirler...C&C Generals te cok güzeldi ama C&C serisi ile alakasi olmayan bir oyundu ne kadar severek oynamis olsamda, ama asil manyaklik benim icin NOD vs GDI :)[signature][hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

yeni tiberian sun ın başından kalktım.konuyu biliyorum ama sonunu bilmiyorum o alien race ile ilgili olan bölümleri bitirmiştim gdi ile ama hatırlayamıyorum
nod da da oyun sonunu gördüm herhalde gdi ın kazanmasına göre senaryo yazılmıştır ?

bu arada tiberian sun çekilmiyor.1 saat oynadım, yok yani anca single player.skirmish olmuyor.strateji sistemi oturmamış.oyunu vaktinde sağlam para bayıp orjinal alıp da pek oynamamış olmama şaşırmadım.

tiberian sun ı raftan çıkarıp bir daha oynayınca generals daki eksikliği buldum: güzel bir storyline ile desteklenmemesi ve atmosferin eksik oluşu.bunun da nedeni büyük ihtimalle westwood stüdyolarını kapamalarıdır diye tahmin ediyorum, 5 yıllık oyunda bile gerek demolar gerek müzik gerek ünite sesleri hatta installer ı bile daha atmosferik.keşke iptal etmeselermiş de o motorla tiberian sun ın devamını yapsalarmış.[signature][hline] i luv guyz where would they be wifout us gals???
Still in the Garden Of Eden you gullible b****.
dra : yenge yap gel diosun da 0.5lt su ismarliim desen 1.29$
Sosyal ağlarda paylaş

içinde kane yerine kari wuhrer veya yuri olsa da olur bence..

Red Alert 1,2 ve Mech Warrior 1,2 ne kadar stratejik olarak süper olmasa da,
bence singleplayer olarak süper oyunlar ve çok seviyorum.
Özellikle ara videolar, ilginç senaryo, birimlerin replikleri vs vs her şey oyuna ayrı bir tat katıyor.
Oyuna bir ruh ekliyor.

Umarım C&C3 çıkar da Generals gençliği de güzel oyun görür. :-P
Kane'in yüzünü özledim ya...[signature][hline]Bu mesaj 5 saniye sonra kendi kendini imha edicektir.
Sosyal ağlarda paylaş

generals gençliğine bi alternatif sunamadığın sürece laf yok :D

kari wuhrer olsun, ortada bi oyun olmasa da olur bence :lol:[signature][hline] i luv guyz where would they be wifout us gals???
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HellHound, 23 Ağustos 2004 05:58 tarihinde demiş ki:
icinde Kane olmayan C&Clere buyuk gicigim var... belirtmek istiorum icimde kalio sonra boyle seyler sahlikli degil hehe

Kane artik yok be hellhound...Adamin karizmasi süperdi ama, tiberian sun da nodlarin ara demolarinda ilk ciktiginda süperdi "KANE LIVES!!!"...Nod rules ! :p[signature][hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

ilginç! ben yaklaşık bir sene önce Red Alert 3'ün yapımına başladığını duyurmuştum. Açıkçası eğer Generals gibi olacaksa bu oyunun fazla ömrü olacağını zannetmiyorum. Tamam Generals ın çok iyi yönleri vardı. Ama ne Red Alert serisinin ne de C&C serilerinin hiç bir özelliğini taşımıyordu. Ne ünite çeşitliiği, ne birleştirilebilir üniteler, ne gemiler, ne o heyecan verici videolar...Umarım EA Games Generals da düştüğü hatalara düşmez. (Her ne kadar Westwood takımıyla yapacak olsalar da).

Ben Westwood takımına güveniyorum. Eminim ki kendi klasiklerini harcatmayacaklar.[signature][hline]Guarir non è possibile
la malattia di vivere
sapessi com´è vera
questa cosa qui
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 23 Ağustos 2004 07:28 tarihinde demiş ki:
kari wuhrer olsun, ortada bi oyun olmasa da olur bence :lol:

arcane'e destegim sonsuz...[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
42
"The thing that bothers me the most is the lying." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vampire, 23 Ağustos 2004 20:09 tarihinde demiş ki:
Kane artik yok be hellhound...Adamin karizmasi süperdi ama, tiberian sun da nodlarin ara demolarinda ilk ciktiginda süperdi "KANE LIVES!!!"...Nod rules ! :p

o yuzden diorum... cyborg yapmakta koskoca kane'i nasil bir okuzluk onu anlamiorum

tiberian dawn'da sinirlenip kameraya ates eden... red alert'ta stalin'in ayak islerini gorup en sonunda bombayi patlatan Kane'i istiyorum ben...[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
42
"The thing that bothers me the most is the lying." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

en iyi oyunlar sırasıyla command and conquer 1
red alert 1 ve tiberium sun dı nedeni de konularının çok güzel olmasıydı. 3 oyunda da kain ( mi? kane mi?) geçiyordu. hikayeleri birbirleriyle bağlantılıydı. içinde amerikan propagandası yoktu. sonraki oyunlarda tek kelimeyle sıçtılar.
red alert2 resmen çocuk oyunuydu. (konu açısından) generals ise amerikan reklamından başka bir şey değil bence...[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

generals propaganda oyunu değil, direk oyunu beğenmeyen insanların önyargısı o.sadece stereotype olayı ağır basıyor.[signature][hline] i luv guyz where would they be wifout us gals???
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...