Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pathfinder: Kingmaker

fenris

Öne çıkan mesajlar

Enhanced Edition icin tonla patch note var:

https://steamcommunity.com/games/Pathfinder_Kingmaker/announcements/detail/1618395407155600410

oh be :

- New: it is now possible to respec your characters.

- New: story quests that have a time limit will now display a timer once there's only 2 months left.

- New: kingdom events that can lead to the destruction of your kingdom will now also tell you which quest must be completed to save the kingdom. This info will be displayed in the kingdom event card.

- New: a faster running speed option!

Norak tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ya kapinin arkasina takildi karakter, o arada dusmanlar fln geldi onlari temizleyince auto-save yapti.

challenging'de 4-5 run yaptim da level scaling baya zorluyor 8-9'dan sonra.

yani ustunde 3-4 buff olan 90hp full magical giyen barbarian'in 1 shot olmamasi lazim, acayip caster'lar ve packlord fln geliyor...

openyoureyes tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

yani ben bir kac build baktim youtube'dan statlar tutmuyordu, bir de her sey fixlenmis oyundaki. (cleave, vital strike vs. bugliydi) 

su turn-based mod tavsiye ederim yeni basliyorsaniz veya son DLC'yi oynayacaksaniz:

Spoiler

bu oyunun combat sistemi initiative roll'a dayaniyor, o yuzden bu sistem icin kolay oynanis sunuyor.

baska modlar var tavsiye edilen ama ben vanilla oynuyorum:

1- https://www.nexusmods.com/pathfinderkingmaker/mods/26

2- https://github.com/jennyem/pathfinder-mods

bir de 2.0.3 patch'ini kurun, AC armor bonuslar bugli release'de x2 hesapliyor. (34 AC giant spider falan geliyor, nerdeyse gamebreaking bug) hotfix'siz oyun bozuk.

+ "resting removes negative effects" oynuyorum. diger turlu cok zor oyun.

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

Savelerini steam cloud a yüklüyor sync o yüzden. Yalnız save dosyaları 1gb ı falan rahat geçtiğinden baya uzun sürüyor snyclemesi hatta yer kalmayıp error almak da mümkün. Ben iki ayrı bilgisayarda oynadığım dönemlerde kendim elle drive a syncliyordum oyunun savelerini.

Combat log da para verenlerde bozulmuyor. Sen de para verirsen seninki de bozulmaz. ?

Sosyal ağlarda paylaş

On 26.06.2019 at 11:35, LethE dedi ki:

air derken electric energy blast seçiyorsun di mi yoksa 2 physicalla işin zor

evet, bilhassa touch atak olan bişey seçiyorum. fire a immune çok şey var diye onu salladım.

On 12.06.2019 at 12:38, Goering dedi ki:

yani ben bir kac build baktim youtube'dan statlar tutmuyordu, bir de her sey fixlenmis oyundaki. (cleave, vital strike vs. bugliydi) 

mercenary lerle ana karakterin statları farklı oluyor. belki ondan statlar tumuyor gibi görünebilir.

fenris tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 28.06.2019 at 13:31, Raze dedi ki:

ben bunu bu indirimde alacam galiba da pathfinder kurallarını ne kadar takip ediyor, hangi feat, prestige class vs var görebileceğimiz bi yer var mı? masaüstünde yaptığım char'ları yapabiliyor muyum stat olarak bakayım diyorum

Bazı eksikler var yine, şu spell arcana featleri yok shocking graspı lvl2 olarak yapıp 10d8e kadar yükseltme muhabbetleri vb, onun harici baya sadık masaüstü PF sistemine.

Almadan illa denemek istiyorsan "ödünç alıp" editörle para ve xp verebilirsin ilk karaktere. Prologue u oyna bi 15dk falan, sonra ilk townda 5 tane merc kiralayıp tüm seçeneklere bak.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...

bug mug kalmadı öyle.   Beyler 200 saat oldu oyun bitmiyor  ?  Bunun bir 30 saati fln. afk ile geçmiştir 1 gün acık unutmuşum fln.    

O kadar uzun oyun yapmışki adamlar şaşırdım kaldım. Başkası olsa    5 tane dlc döşerdi (dlc'leri  yarım bıraktım artık oynamıyorum bile şu an yüklü ama pass geçiyorum yoksa bitmeyecek asdaf)  Baya baya seslendirmeli fln.  yani  uzatmışlar oyunu ama uzatmış olmak için degil  emek harcanmış bayağı.  Son yıllarda cıkmış türünün en iyi oyunu.  Keşke şu hali ile release etselerdi.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...