Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Surviving Mars

Norak

Öne çıkan mesajlar

Kapsama alani icinde olunca gidiyorlar domedan domea, alta 4. bi tane kurdum mesela mega dome, ustteki 3 tanede homeless olan herkes geldi kendisi ilk apartmani dikince, tek tek ugrasmadim pek ben simdilik, cocuk binasi falanda yapmadim hic mesela.

o dandik farmlari da yaptim oylesine calismayan varsa gitsin calissin. mumkun olan hersey 3 vardiya zate,n cok abarti mutlu olmasinlar asd.

bide dome icine bazi enerji binalari solar ve yuvarlak zimbirti konabiliyor, hic gunes/ruzgar panelimde yok benim.
Sosyal ağlarda paylaş

zipzip said:

Benim de en büyük sorunum hubların alanı dışında kalan storagelardan malzeme gelmemesi. Transport Rc ile taşımak gerekiyor o da meh.

Bir de domelar arası yol kuramamak iğrenç. Her domea her şeyi kuramıyosun, domelar arası yolculuk edebiliyolar mı bilmiyorum da neden tunel yapamıyoruz ki, insanlar rahatça gezsinler.
Surviving Mars: Connections DLC mayısta çıkar. keriz buldular.
Sosyal ağlarda paylaş

steam review larindan birinde yaziyordu. micromanagement ile prefered job lara aldigi adamlarin 2 dk sonra gene karman corman olmasina baya sinirlenmis. olayi cok guzel ozetlemis adam

said:
...Any mission to Mars that hires only morons who can't tell the difference between a mine and a farm is doomed to fail...
Sosyal ağlarda paylaş

micromanagement yapmaya gerek yok bence, ben hic kasmadim, herkes yerini bulup calisiyor mutlu mutlu gerekli researchleri yapip biraz morale ve comfort dayayinca hani 100 falanda gerekli degil 60-80 arasina gelince tamam, hemen herkes 3 vardiya calisiyor ama mutsuz yok :D bir sure sonra kendi yoluna giriyor hepsi.

zaten 250 civarindan sonra nufus acayip hizli artiyor tek tek ugrasilacak sey degil.

bu arada researchler havuzdan secilip random sekilde geliyor herkesin research seyi farkli birbirinden.

hatta soyle koyayim, buna ragmen herhangi bir uretim/isgucu vs kaybi yok:
https://i.imgur.com/3M722n6.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:
tutorial olsa, spastik hint sistemi ve kullanissiz encylopedia'ya maruz kalinmasa reviewlar en azindan 10% daha yuksek olur. insan youtube videolarini embed eder, yine koyar. suggested dedigi seyler zorunluluk. hub ve dome placement kritik olmasina ragmen ogretmiyor.

ana menuye youtube'daki guidelardan koymuslar ama artik cok gec, mixed reviews olmus bile.

ilk DLC'yi beles yaparlar artik lul.
Sosyal ağlarda paylaş

planetbase an itibari ile daha iyi bundan.

polimer factoryleri dayadim heryere, etrafada acilinca polimer harcayan enerji toplarindan serpistirdim bolca, cities misali oyun kendi kendine oynuyor su an dsf. researchler bitti, wonderlar da bitti sayilir.

endgamede is veya ev sorunlarina mudahale etmeyince yeterli morale vs varsa nufus sabit kaliyor bir aralikta gidip geliyor, dunyaya kacanda yok kafayi yiyende yok, yaslanana kadar domeda takilip zamani gelince mefta oluyor tipler.
Sosyal ağlarda paylaş

insansiz calisma research'u cikarsa dome kurmaya gerek kalmiyor, rover ve dronelari gonderip yanina bir universal storage kurunca malzeme de geliyor, shuttlelarin range'i yok heryere gidiyor, hic tunel yapmadim daha bu yuzden :p

zaten 100 milyar baloncuk para oldu lol.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Patch Notes (Opportunity Update)

Passages
You are now able to connect your domes together by constructing Passages.
These transportation tunnels allows colonists
to move freely into adjacent domes and utilizing the workplaces and services available there.

steam://openurl_external/https://steamstore-a.akamaihd.net/news/externalpost/steam_community_announcements/2394103650884558014

..
Sosyal ağlarda paylaş

• 11 ay sonra ...
  • 2 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...