Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık PS4 Slim 1TB + FIFA17 + GTA5

Oripxnot

Öne çıkan mesajlar

Selam paticik,

PS4'ümü satıyorum. 5-6 yıldır özendiğim konsol'u aralık ayı civarı satın aldım, çok hevesliydim ama konsol hiç bana göre değilmiş. Total 5-6 saat fifa ve gta oynadım. Aylardır bomboş yatıyor.

Eurasia garantili, tahmini 18 ay garantisi kaldı sanırım.
PS4 Slim siyah kasa. 1TB
Kutusu falan filan herşeyi tertemiz duruyo, kulaklığı dahil, yalan olmasın 1 defa taktım sonra kaldırdım.
Yanında sigara dahi içilmedi.
Fifa 17 kutulu, GTA5 psn hesabının içinde. Her ikisini de veriyorum.
Tek kol.

Anlatmam gerekenler sanırım bu kadar. Nolur foto istemeyin üşeniyorum. Tertemiz cihaz işte. Alacak olan çizik bulursa yol parası+dürüm benden.

Fiyat 1200 diyelim bakalım neler olacak.

(ryzen sistem topluyorum, uygun oem takasına açığım)
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
1000 TL'ye Donanımhaberden sattım. Sorry paticik. 1000tl'ye ilan açınca 3 kişi direk almak için, 5-6 kişi 900-950tl'ye almak için mesaj attı. Kapış kapış gitti. Burada hala 800tl veririm diye özel mesaj atanlar var.

Bence dh ölücülerinin sizden öğreneceği çok şey var >:D<
Sosyal ağlarda paylaş

Buranın pazar alanı biraz sorunlu sanki ya. Ben laptop satıyordum, patinin eski ve donanım konusunda güvenilir diyeceğim üyelerinden birisi söylediğim fiyata ehehe yazıp 2000 den fazla etmeyeceğini söyledi. Neredeyse güvenecektim derken letgo ve dh ye koydum ve ordaki mesajlara bakmaya başladım. 3000 altı teklif eden olmadı bile. Nihayetinde istediğim fiyata da sattım. Bu eski üyelerin arkadaşları ilan açınca gayet farklı, yeni veya az tanınır üyeler ilan açınca daha farklı davranılıyor. Yazık yani, bu tarz katakullilere ne gerek var anlamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ehehe 2000den fazla etmez bence :D

Sonucta pazar alani bu, alete fiyat da yazmamissin. Dogal oalrak biri bisi teklif eder, satip satmamak senin elinde. Satsan sana niye sattin diye soran olmaz.

3500 dedigin an ben bi sok gecirdim yanlis anlama. 1000 dolara 1060 li aletlerin oldugu ulkeden geliyorum sonucta.

970m li aletin oyle bi para edecegini dusunememisim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...