Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 26. Hafta | Beşiktaş - Gençlerbirliği | 2 Nisan Pazar - 19.00

Llama

Öne çıkan mesajlar

abi yedek kalecin iyi olmak durumunda. çünkü as kaleci 4-5 aylık bir sakatlanır, sonra gg olursun. forvetin, orta sahan, defansın sakatlanır farklı oyun tarzına geçersin, yedeği birden fazladır ama kalecinin affı yok. bir de diğer adamlar kaleciyi belli bir miktarda kompanse eder. işte mesela tolga'ya rağmen şampiyonluk falan, bizim kadro çok iyiymiş yani. o yüzden iyi bir yedek şart.
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

ağlamama şansı yok şenol güneş çok fena laf çaktı sdfsdf
o kiloyla iyi o kadar hızlı koşup geldi ben bu fizikle öyle koşamam. elimi öpmeye gelmiştir herhalde felan dedi lol

Abi çok ayıp şgnin bu tarz konuşması, daha önce daha zeka dolu laf sokardı, bu hiç olmamış. Ümit Özat maç sonu röportajında ntvde gayet güzel konuştu, ama demek sonradan bu lafları duyunca çıldırmış o da.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

so cheap ;P

https://www.youtube.com/watch?v=lV71NMNO8mU

ümit özat da bu yani, taraftar kafası ezmeye çalışan bi adam, lol.

Çocuk uçan tekmeyle üzerine geliyor , Ümit dayı da güzel geçirmiş.
Ben o pozisyonda teknik adam olsam üzerime biri böyle uçan tekmeyle gelse aynı hareketi yaparım yada yapmaya çalışırım lol
Bende sevmem bu herifi de bu video ve title ı çok saçma olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Dark_Soul said:

Ben o pozisyonda teknik adam olsam üzerime biri böyle uçan tekmeyle gelse aynı hareketi yaparım yada yapmaya çalışırım lol
Bende sevmem bu herifi de bu video ve title ı çok saçma olmuş.

Dark_Soul said:

Dark_Soul said:

Ümit dayı da güzel geçirmiş.

Dark_Soul said:

Ümit dayı
Sosyal ağlarda paylaş

abi sokak kavgası değil lan bu, ölüm döğüşü hiç değil. taraftar dediğin maloz, ankaragücü taraftarı zaten atlamış tekme atma çabasına girmiş falan. ümit american history x manyaklığıyla çocuğun kafasını ezmeye çalışıyo. pıçaklamaya falan kalksa tamam da, tekmeyi yesen ne olacak yani dana gibi adamsın, ki zaten yememişsin, adamın kafasını ezmeye çalışmak niye? sdf
Sosyal ağlarda paylaş

orasina cok dikkat etmedim ilk hareketi diyorum ama zaten o mac siniriyle trene kafa atacak duruma gelirsin bi de birisi ustune ucan tekme atarsa ben de ayni tepkiyi verebilirdim.

ozlu soz geldi aklima bitane buraya yazayim,
6'sini bilmem ama 7. recep ivedik umit ozatlarla cekilecektir.

twitteri olan varsa ekmegini yiyebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...