Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Destiny 2

DarkC1oud

Öne çıkan mesajlar

tiLi said:

Gangren said:

tiLi said:

nameless midnight mı origin story mi?

PvP mi, PvE mi?

vazgeçtim fikrini alayım. pvp diyorum

Aralarında çok fark yok, kendi oyun tarzına hangisi uygunsa onu tercih et. Her tür silahı mükemmel kullanırım deyip minimal farka bakarsan pvp'de nameless midnight, pve'de origin story derim.

İdeali Nameless Midnight'ın yanına enerji olarak Uriel's Gift çekmek olur. Hem yakın hem uzun mesafeyi toparlarsın.

Ben o şekilde MIDA + Uriel ile bayağı iyiydim, ama şimdi özüme dönüp hand cannon'a kayıyorum galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

PvE'de normal savaşta ve boss fight'ta akıyor Nameless, ama çok kalabalık encounter'larda yavaş kalabiliyor seri ateş etmediği için. Dün raid yaptık mesela, ilk avluda origin'le oynayınca çok fark etti.

Origin'de bi de kinetic counterbalance mod ve fast reload mod kullanınca her atışı headshot atıyorum ki PS controllerla iddialı iş.
Sosyal ağlarda paylaş

İleride legend da daha düşük gelmeye başlayacak.

Milestone, turnuva, özel kapışma (faction vb) de olabilir emin değilim, raid ve nightfall ödülleri.

Ama haftada bir yine nightfall da, raidde de section section, her sectionun ayrı sandığı var. Her section haftada bir.

Bunun dışında exotic engram iyi ilerletiyor, özellikle exotic weapon questler çok sağlam ilerletiyor. Benim light 280'ken Sturm 303'lük düşmüştü mesela, dün salak gibi kırdığım exotic oydu, geri düşürdü lightımı :/
Sosyal ağlarda paylaş

Exotic engramlar genel itibariyle random olmasına rağmen tavsiye:

Haftada bir pvp'den geliyor çok fazla yaptığınızda, 2 geldiğine az tanık oldum. Yeterince Strike raid yapınca da düşüyor. Destiny 1'de özel coin'le bir sistem vardı, engram düşmedikçe bi sonraki sefer düşme ihtimali artıyordu. Bunda da sezdiğim kadarıyla daha düşük olarak aynı ihtimal geçerli.

Yani atıyorum strike'dan bi exotic düşürdünüz, ikinci için strike'a abanmaya devam etmek yerine pvp'ye geçin, oradan alınca public event yapın vs vs.

Exotic silah veren 4 quest var, o silahlar çok acaip yükseltiyor. Benim gibi dikkatsizce kırmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Arnis said:

274'de takildim ben de, hersey bitti sadece public kovaliyorum onda da pek insana denk gelemedim acaba belirli bir haritada mi kasiyor insanlar?

boş server'a attığı oluyor public kasarken. Event başlamasına 2 dakika kala falan event'in ordaki travel point'i spamla etrafta adam görene kadar. Bende ilk hafta bi başıma paso event kasıyordum kimse yok herhal diye. Ama bildiğin millet başka serverlarda hep. Spamlıyorum şimdi 3-4 kişi görene kadar. Bunun sayesinde Heroic event farmlayabiliyorum rahat rahat. Malum tek başına olmuyor. Titandakiler hariç.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...