Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sezon 10 - 31 Mart

shippy

Öne çıkan mesajlar

goldbären said:

ben

Cokomantis said:

ilk defa d3'te sezon hero'su açıyorum. hani "d3 ney la filti kejyullar, gogo poe" diyenlere göre d3 casual'sa ben neyim bilemiyorum. campaign'i barbar ve crusader'la bitirmiştim geçen sene mi ne, 1-2 hafta önce de monk'a bakayım diye bi 3-4 saat falan oynadım. forumda diablo'yu hikayesi/lore'u için oynayan 3 kişiden biri olabilirim. gördüğüm her dungeon'a girip her köşeye bakıp, her yaratığı kesip, her urn'ü kırarak oynuyorum. seneler önce d2'de alakasız bi vazodan unique bulduğumdan beri böyleyim. lod, rune falan yoktu o zaman. versiyon 1.05 falan. barbar ya da paladin oynuyordum, bulduğum da alakasız bi dagger'dı sdf

arada youtube'de hede build vidyosu izliyorum, millet başka bi oyun oynuyo resmen. adam g-rift'te aradaki sub-boss'ların düşürdüğü (yanından geçerken kendi kendine ölen mini boss'lar) legendary'lere tenezzül etmiyor, garip garip sayaçlar doluyor boşalıyor, son 2 hp'si kalmışken crit çarpı yüz milyon vuruyor falan. ben normal üstüne tıklayarak öldürüyorum.

önceden "sezon ne abi gidiyormuş hepsi" diye hiç bakmamıştım bile lel. season journey olayına baktım, chapter 1'de artisan'ları upgrade et, level 70 ol falan gibi insancıl görevler var. 4'te TORMENT 76'DA GREATER RİFT KES (solo :P) diye coşmaz umarım.

hepinizi oyundan tiksindirdiğime göre artık yatabilirim :)

en güzelini yapıyorsun ya. herkes endgame kafasında oynamak zorunda değil. oyuncuların %95'i ilk günden grift 50 yapmaya kasıyor. anlamsız bir endüstriyelleşme var cidden.

bizden daha çok keyif alıyorsundur muhtemelen. he sen bunu yazalı 40 gün olmuş kaç günde bıraktın bilmiyorum sdfs.

valla hekensleş ve mmorpg'lerdeki o "%0.0001 demec vuran mega kılıcı düşürmeliyim" çukurundan tiksiniyorum gerçekten. o zaman da "bu oyun böyle oynanıyor, ben gelemem o işlere" deyip hiç girmiyorum. millet eşiyle dostuyla raid'e giderken uzaktan bakıyorum.

d3 sezonunda da chapter 4 görevlerine geldim, o ara single beklediğim bir oyun mu çıktı, overwatch'a mı event geldi bir şey oldu, kaldı öyle. bitiririm inşallah.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

ozii_x said:

Sezon bitirmek icin gidip impale dh acin. Yada wizard. 2 gunde impale dh ile sezonu bitirdim yok boyle karakter. Yillarca bosuna barb oynamisiz.

sezonu bitirmekten kastın grift 80 mi mesela. ben 80yapamadım barbla solo :)

Bütün görevleri bitiriyorsun guardian oluyorsun ya onu diyordum :)

GR 80 Yaptım DH ile. 85 e kadar giderim.

80 i 9 dakikada bitirdim.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Ben de magiyle 770 paragon yaptım ama hala 80 yapamadım. 77 falan yaptım sanırım en son. Rift key'lerim bitti, rift yapmaya üşeniyorum. Artık düz rift'ten exp. falan gelmiyor :<

Aynen biraktim artik ben. Bu sezon yeter. Yeni sezonda gorusuruz ;) brraber oynariz hatta
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...