Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rome total war - hastalık olayı

karakedi

Öne çıkan mesajlar

bir şekilde generallerim, ordum ve şehrim hastalık kapıyor, ve sürekli devam ediyor.

şehrin komutanını tek başına veya askerleri ile birlikte, şehirden dışarı çıkartırsam, şehir düzeliyor, ama komutan ve askerlerim ölmeye devam ediyor. ayrıca o asker veya komutanları bir başka şehire saldırttıgımda, orasıda hastalık kapıyor.

hadi bi yardım edin bana, nedir bunu çözümü?

kara "askerciklerim ölmesin :) " kedi
Sosyal ağlarda paylaş

Çözümü yok. Hastalık bir süre sonra geçiyor olması lazım.[signature][hline]NTV'deki NBA Stüdyo programından bir diyalog:
- Evet, Amerika'daki seyircilerimizden de bize sorular geliyor. Şimdi Middle East Technical University'den gelen soruyu sizinle paylaşacağım.
- Ya, o bizim ODTÜ değil miydi?
- O_o
Sosyal ağlarda paylaş

Valla çözümü yok.Gül gibi generallerim gitti öyle hele mısırı işgal ederken.Eyvah eyvah..Bath math kur[signature][hline]-Cömertlik ve yardım etmede akarsu gibi ol
-Şefkat ve merhamette güneş gibi ol
-Başkalarının kusurlarını örtmede gece gibi ol
-Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol
-Tevazu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol
-Hoşgörülülükte deniz gibi ol
-Ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol--Hz. Mevlana
Sosyal ağlarda paylaş

askerlerini şehirden çıkarma 10 tur sonra düzelir bu arada sağlık binalarını yap yoksa yeniden başlayabilir.her durumda epey adam ve nufus kaybedeceksin ama her şehirinde sağlık binalarını yaparsan hastalık başlamaz[signature][hline]Ghost1989, 10 Aralık 2003 15:29 tarihinde demiş ki:
I FUCK ALL AREA MASTERS
YOU ARE SON OF A BITHC[ hline ]HACKED BY PROCAST HACKING TEAM
Sosyal ağlarda paylaş

komutan ve ajanlar ölene kadar hastalıklı kalıyor, benim 10 yıldızlı gaius the great'im son yıllarını kıbrıs dağlarında geçirmişti bu yüzden.. :-p

komutanı askerlerden ayırırsan onlarda hastalık geçiyor sanırım..

ben hastalıklı ajanlardan oluşan bir grupla çökertiyordum düşmanlarımı savaşmadan önce.. :horace:[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

ah ah ne generallerimi kaybettim
ben karantinaya alıorum bi süre sonra hastalık geçior ama beni uyuz edior...[signature][hline]Fistan, 22 Ocak 2005 13:37 tarihinde demiş ki:
neye inanmadıgınızı anlamadım ben. neye inanmadınız?

cs:WooK[cVk]wook o'hara
Sosyal ağlarda paylaş

ehe buldum : )

oyunda (belki gercek tarihdede böyledir) belirli bir tarihler arasında, kuzeydeki barbar kavimlerden dolayı hastalık bulasıyor. bende hep o tarihler arası bizansı ele gecirmiş oldugumdan ve bizanslılar pis olduklarından (sehirlerinde sewer bile yok) sehri ele gecirir gecirmez hastalık kapıyormuşum.

bu arada, oyuna yunanlılarla yeniden başladım. büyük iskerderin izinden ilerliyorum :)

*! plays Alexander the Great - Iron Maiden-*

said:
Near to the east
In a part of ancient Greece
In an ancient land called Macedonia
Was born a son
To Philip of Macedon
The legend his name was Alexander

At the age of nineteen
He became the Macedon King
And he swore to free all of Asia Minor
By the Aegian Sea
In 334 B.C.
He utterly beat the armies of Persia

[Chorus:]
Alexander the Great
His name struck fear into hearts of men
Alexander the Great
Became a God amongst mortal men

Marching on, marching on
The battle weary marching side by side
Alexander's army line by line
....

PS: bozmayın aciip gazdayım : )

[Bu mesaj karakedi tarafından 07 Şubat 2005 13:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karakedi, 05 Şubat 2005 16:32 tarihinde demiş ki:
bir şekilde generallerim, ordum ve şehrim hastalık kapıyor, ve sürekli devam ediyor.

şehrin komutanını tek başına veya askerleri ile birlikte, şehirden dışarı çıkartırsam, şehir düzeliyor, ama komutan ve askerlerim ölmeye devam ediyor. ayrıca o asker veya komutanları bir başka şehire saldırttıgımda, orasıda hastalık kapıyor.

hadi bi yardım edin bana, nedir bunu çözümü?

kara "askerciklerim ölmesin :) " kedi

O askerleri ayırıyosun tek tek, başka ordulara dağıtıp, o ordularlı dünyanın 4 bir köşesine yayıyorsun ve rome total war'da soğuk savaş yapmış oluyorsun :)[signature][hline]Beş Hececiler
''It is very easy to disappear. Just examine ordinary people and act like them.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
OneWayStreet, 07 Şubat 2005 14:22 tarihinde demiş ki:
bazi tapinaklar sewerlar fln lar işe yarar

ya barbarlarda ekonomi neden hep sux nassi düzeltirim

Düzeltemezsin, hele germenlerde, sadece 2. seviye şehre çıkabildiğin için hiç birşey bekleme adamlardan ticaret yönünden hehe. Tavsiyem sana ucuz fakat çok etkili olan barbarian horseman basıp, kuzeyde phalanxları olmayan bütün barbarları ezip geçmendir :) ondan sonra biraz kendine gelince berserker falan yaparsın ama diğer barbarları hiç denemedim.[signature][hline]Beş Hececiler
''It is very easy to disappear. Just examine ordinary people and act like them.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 05 Şubat 2005 17:21 tarihinde demiş ki:
komutan ve ajanlar ölene kadar hastalıklı kalıyor, benim 10 yıldızlı gaius the great'im son yıllarını kıbrıs dağlarında geçirmişti bu yüzden.. :-p

komutanı askerlerden ayırırsan onlarda hastalık geçiyor sanırım..

ben hastalıklı ajanlardan oluşan bir grupla çökertiyordum düşmanlarımı savaşmadan önce.. :horace:

al iste Erkek! gibi dövüsemion dimi :P böle pis yollara basvuruon utanmiondurda sen kendinden :P[signature][hline]
Creed Demastikus Captain of the Apocalypse Class Battleship Vampire
"Who wants to live forever?"
"Angel: Well, personally, I kind of want to slay the dragon. Let's get to work."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 07 Şubat 2005 15:25 tarihinde demiş ki:
Düzeltemezsin, hele germenlerde, sadece 2. seviye şehre çıkabildiğin için hiç birşey bekleme adamlardan ticaret yönünden hehe. Tavsiyem sana ucuz fakat çok etkili olan barbarian horseman basıp, kuzeyde phalanxları olmayan bütün barbarları ezip geçmendir :) ondan sonra biraz kendine gelince berserker falan yaparsın ama diğer barbarları hiç denemedim.

diğer barbarlarlada öyle Oyunun başında Bolca horseman yapıyorsun, Kuzy kabilelerini tek kuvvet altında toplayınca hurra julia'a dalıyorsun tabi gothsan oncede julia'ya dala bilirsin vye hayvanlık edip procetormu ne vardıya ondan yaparsın sen değil onlar senin yerine para kazanır =)[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

ben bizans entrikaları kullanıyorum doğu roma'yı kurup, rp yapıyorum fena mı.. :horace:

yunan ve roma şehirlerinde deli gibi nüfus artışı olduğundan marius reformlarını geciktirmek yahut devasa ordular kurup 100 yılda dünyayı ele geçirmelerini önlemek için mecburen nüfus planlaması uygulatıyorum adamlara, beni yenemiyorlar ama bütün barbarları kolayca ezip dengesini dağıtıyorlar oyunun.. rekabet kurulu da denebilir benim hastalıklı ajanlara.. 8-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında jül sezar da türktü! :lol:[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cuce, 07 Şubat 2005 19:49 tarihinde demiş ki:
Oyunda milleti dövdükçe tarıhten sıldıkce yıktığın milletleri secebiliyosun.

Ayrıca oslamlı yok o tarıhte ne osmanlısı

saolasın

tarih dersimin 0 olduğunu nasılda belli ediorum nasıl geçtim ben tarihten ya :D[signature][hline]Ronaldinho Gaucho De Assis Moreira
FC Barcelona
Şampiyon Fenerbahçe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...