Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yok mu browser oyunu?

hadibea

Öne çıkan mesajlar

ben 3 tane oyun buldum;

1. erepublik/risk karışımı gerçek dünya/harita üzerinden oynanıyor. inanılmaz bir interface yapmışlar. 1 aylık periodlarla resetleniyor oyun. liyakat-paragon sistemi var. önceki dönem rankine göre ufak bufflar alıyorsun vs.

2. hereos mm/ultima/diablo'dan az az ortaya karışık turn-based mmorpg. 40 a yakın skill var. combat, craft, gather skilleri. oyun akışı ve grafikler kıl etti biraz beni ama seveni çok olur.

3. anno1777'nin forexle harmanlanmış versiyonu. gerçek parayla oynayabildiğiniz ekonomi, siyaset, savaş simulasyonu. (seveni anlar)

ama gelin görün ki hiç birinin adını vermeyeceğim. hehehe.
çünkü başlık onlara kaysın istemiyorum. ilk siz dökülün.
Sosyal ağlarda paylaş

Tıklamaz olaydım ya 3 saat falan oynadım ne pis bağımlılık yaratıcı birşeymiş. :)

sostizm said:

neredeyse tüm zamanların beni en çok saran browser oyunu... Her gün istisnasız bir kere en az giriyorum.

http://www.kongregate.com/games/edgebeestudios/swords-and-potions-2

sizin aradığınız bu değil ama ossun browser görünce söyleyeyim dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sizin kente nasıl geçebilirim? :)

sostizm said:

devam etmeyi düşünürsen bizim kentte boş dükkan var. Quest item vb her türlü destek tek taraflı verilir. Tek bekenti 24 saatte bir log in olman. herkes log i olunca 25 krown para geliyor herkese.

Şahane oyundur bak, detaylar çok ince düşünülmüş.
Sosyal ağlarda paylaş

@hattok

valla steam' e gelince bir girip bakacağım. oyuncu olursa her türlü başlarım tekrar :)

bunu da dün buldum: Manapot
skill-based ultima vari clicker. ama öyle amele-clicker değil. bir 10 dakka girip bakmanız şiddetle tavsiye edilir. şimdilik craft sistemi üzerine yoğunlaşmışlar, bir tutam pve katmışlar. ileride open harita, pvp falan gelince fena bir şey olacak, desteklemek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

yıllar önce şu oyunu oynuyordum
http://www.kongregate.com/games/ConArtists/the-last-stand-dead-zone
sonra bıraktım
geçenlerde tekrar başladım "lan ben bu oyunu niye bırakmıştım ki OHŞ" diye zira güzel oyun, göreve gidip adamları yerleştirip zombileri takır takır indirmelerini seyretmek çok hoş

fakat

oyunda bazen durduk yerde kasmalar başlıyor ve hatta komple flash çökebiliyor. görevin ortasında çöküyor mesela, hem görevde aldığınız xp ve lootladığınız itemlar gidiyor hem de göreve yolladığınız grubun geri dönmesini bekliyorsunuz. (görevin bulunduğu alana göre artıyor bu süre, benim adamların görevden dönmesi 3,5 saat filan sürüyordu mesela.)
geçen yine güzel güzel oynarken bi anda kasmaya başladı sonra da şak diye flash çöktü delirdim, kesinlikle girmem bir daha. cache temizlemek anca bir yere kadar işe yarıyor, oyunun kodu modu bişeyi hatalı heralde çünkü ne yaparsanız yapın bi noktada elinize alıyorsunuz crash'i. genel bir sorun zaten, diğer oyuncularda da var aynı sorun ve bırakanlar bu yüzden bırakıyor.

şimdi benim sorum şu
böyle zombili falan olmak zorunda değil illa ama, böyle grup yönetmeli, çatır çatır mob farmlamalı filan bir oyun var mı tavsiye edeceğiniz? browser olursa tercihim ama gerekli değil.

fps vs tarzı bir şey istemiyorum bu arada. grubum olsun item lootlayayım onları geliştireyim giydireyim istiyorum.
turn-based de değil bu arada istediğim tarz, real time.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...