Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Son of the mask (a.k.a. The Mask 2)

MeSh

Öne çıkan mesajlar

3. sınıf aile komedisi olucak gibime geliyor.
yapmacık bir dolu efekt kullanılcak
şirin şirin rengarenk bir dünya
şirin şirin bebekler, komik kötü adamlar
bol bol atmasyon al sana the mask 2.

stanley ipkiss yok bir kere. jim carrey yok.
yönetmen farklı, writing credits farklı...

garfield, the cat in the hat özentisi kokuyor.
bilmem çocuğunu veya kardeşini götürmek isteyen götürsün de, fazla birşey beklemesin.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

jim carrey'siz mask çekmeyi kim akıl etmişse, kim buna sermaye sağlamışsa cidden akıl yok herhalde bunlarda. adam sandler'i filan oynatır bu şebelekler kesin..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı şeyleri yazacaktım da maşallah herkes söylemiş, ama dayanamadım bir de ben söyleyeceğim.

Jim abisiz Mask'ı alın gö.....zünüze sokun bre holivud.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

Bence film çıkmadan yorum yapmak iyi bir fikir değil ama Jim'siz mask olmaz ve hakkaten yukarda verilen linkten anladığım harbiden çocuk filmi olacak gibi bu. :([signature][hline]Garbın cebin-i zalimi, affetmedim seni
Türküm ve düşmanım sana, kalsamda bir kişi!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 07 Şubat 2005 19:01 tarihinde demiş ki:
adam sandler'i filan oynatır bu şebelekler kesin..

Son of the Mask
The Mask

yok abi ona da razıyım
Jamie Kennedy diye birisini oynatıyorlar. Fragmanda da pek tutmadım adamı
filmi de tutmadım aslen.
The Mask ve Jurassic Park, çıktıklarında özel efekt konusunda devrim yapmış filmlerdi, çok sevmiştik.
Ancak ne yazık ki bu film TV'lerdeki cumartesi sabahı oynayan çocuk veya aile filmi kuşağı filmleri gibi olacak...[signature][hline]Beş Hececiler

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 07 Şubat 2005 22:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...