Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pillars of Eternity II: Deadfire

HellHound

Öne çıkan mesajlar

Pillars1de daha fazla WoT var, ana hikayesi ikinciden daha iyi ama side concenti çok kötü.

Pillars2 WoT'leri azaltmış kötü proselar daha az ama genel yazım kalitesi ve companionlar da 1-2 tanesi hariç baya geriye gitmiş durumda, yalnız oyunun %70 i falan olan side contenti çok daha iyi.

Gameplay, sistemler ve grafik olarak Baldur1 > Baldur2 geçişine benziyor Pillars1 > Pillars2 geçişi, yani baya bi upgrade var. İki oyunu da IWD ile kıyaslamak biraz haksızlık olur ama özellikle ilkinde çok fazla trash var bayıyor sonlara doğru.

Tyranny ikisinden de daha fazla C&C'ye sahip bi oyun, ama pillars2 de contentiyle tyrannyi dövüyor.

tldr; Hepsini oyna
Sosyal ağlarda paylaş

ooo yeni companion. vatnir rymrgand godlike. yeni subclass dedigi de rymrgand priest herhalde. multiclass option ne acaba?

sonraki dlc'lerde yeni faction gelecegini ima ediyor.

deadfire'in buzlu kisimlarini gorunce uzuldum simdi. sagani'yi kenara koseye uc line ile koyarlar belki. yazik. aloth secimi icin hikaye zorunlulugu demislerdi. oynayinca oyle olmadigi ortaya cikti.

hazir yeni icerik gelirken su berath's blessing'e gec olmadan el atsalar...
Sosyal ağlarda paylaş

boyut olarak Bastard's Wound'dan buyuk, WM'dan kucuk demisler.

yeni companion Priest with Rogue/chanter options demisler.

birde yeni gemi vendor gelecekmis free dlc olarak, unique itemlar vs satacakmis.

(yuzuk falan satsin pls, oyunda mevcut yuzukler cok kotu asd)

dlcnin gorseli direk benim grup lol

https://d1079ywfijtdjs.cloudfront.net/images/deadfire/v2/bow/bow-hero-1920.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Ben bitirdim oyunu. Eothas'ı takdir ettim,bence mantıklı şeydi yaptığı.

Yalnız wheel kırıldıktan sonra ne etkileri oluyor (tanrıları etkisizleştirmek dışında) onu tam anlamadım.

RDC ile ittifak yaptım ki en mantıklı oydu.Huana pasif, kast sistemiyle köhnemiş rezil bir oluşumdu. RDC'nin her insana refah getirmesi toplumsal birlik ve düzeni sağlaması gerçekten takdire şayan.

Syclopheias'ın gelip bana yardım etmesi müthişti, gemileri dağıttı gitti mazlum oğlan :)

Guardian of ukaizo'yu dövüşmeden geçmeyi çok denedim ama olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ramses senin post agir spoiler olmus, ona bir el at abi.

sirf maia'nin hatrina RDC bitirdim.

teknoloji olarak bu oyundaki animancy'nin barutu gecmesi zaman meselesi. watershaping de o cografyada barutu ezmis. RDC genis imkanlariyla kotariyor. ayrica asimilasyon politikalari sadece bu sapsal huana'ya upgrade olur. skaen'in tetikledigi minor bir faction, bir roparu isyani cuk oturur.

faction muhabbeti bir new vegas degil -zaten o derece sandboxsiz zor- fakat poe tipi bir oyun sinirlari icinde cok iyi yapilmis. tabii ben su asamada hikaye agirlikli degerlendiriyorum. gameplaye bakarsak tyranny'nin faction bonuslarini ozlemedim degil.

henuz mid game'deyim ama son yama ile potd kivama gelmis gibi. (tu) "seve seve" weapon modal kullanmak zorunda kaliyorsun. bir iki yerde agizim burnum kirildi.

su mod hayat kolaylastirdi. tavsiye ediyorum:

https://www.nexusmods.com/pillarsofeternity2/mods/32
Sosyal ağlarda paylaş

Beast of Winter seysi:

While players can access the DLC content at any time after they have their ship, it is specially crafted for parties of levels 14 – 15. For players not in that level range, level scaling will work with the DLC content.

If a player has finished the story from the base game, they can access the “point of no return” save and start their Beast of Winter adventure.
Sosyal ağlarda paylaş

Ravager'dan sonra bir daha oynayasım var oyunu.

Sage yapcam sanırım, elime de büyülü silahları alıcam (pike filan).

2. Alternatifim shifter druid/barbarian multiclass'ı. Sizce nasıl olur? Gideri var gibi.

Başka alternatiflere açığım. Cipher oynamak isterim aslında ama ilk oyuna göre etkisiz geldi cipher.Bir de nasıl bir cipher yapacağımı bilmiyorum (gun kullanan olur sanırım).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...