Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cıv cıv cıv

Sufi

Öne çıkan mesajlar

dün akşam zoo tycoon, jinni'nin oyun krizi'ni kesmeye yetmeyince jinni ablanız oyun arşivime daldı ve çıkara çıkara "bu civilization nasıl?" diyerekten bizim emektar civ'imizi çıkardı :) böylece hoş bir nöstalci yaptık.

var mıdır başka eski civ kurtları?[hline]eski bir çin atasözü der ki:
chonk sonk tung, chenk.
Sosyal ağlarda paylaş

63457645 kere bitirmişimdir[hline]Not: Chem msg atma!
Chemical, 05 June 2003 02:53 tarihinde demiş ki:
neblim atlıoz işte
Forum dimi burası? yoksa özelmi konuşuyorsunuz? etrafa açık bi forum burası dimi? e altına not koyun chem mesaj atma diye
---
Ra_d, 04 June 2003 23:37 tarihinde demiş ki:
zed ye beni...:)
---
[Dagger v0.12b - Forum Auto Answering Program]
Sosyal ağlarda paylaş

kısa bir süre oynamıştım ama çıktığından yıllar sonra, red alert çağında gene de inanılmaz bağlamıştı beni başına. hammurabi'nin 1900'de diğer kıtadan gelip ben muskeeter yaparken "adam ol yoksa kafana yersin nuke'ü" demesini halen unutamıyorum, kendisine gıcığım vardır halen.. :)[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

eheh ben de uyuzdum ona, hammurabi benim ülkeyi yutmaya çalışıyor, roma'ya örtülü ödenekten para yedirmek istedim savaş açsın diye benim senato "vergi mükellefinin parası nereye gidiyor olmaz öyle şey" dedi. o dakikada monarşiye döndürdüm ülkeyi.. :)[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

Cıv cıv cıv diye de ses efektleri vardır. Amigadayken hastasıydım, pcde de hastasıyım.
Ben kılım askeri birimlerin şehirlerdeki mutsuzlukları engellemediği yönetimlere, yani en demokratik komunizm seçerim gerisi hikaye.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...