Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pepelek Radyo-İron Madien

Mendoza

Öne çıkan mesajlar

yok be geçen gün biri çalmıştı galiba unuttum kimin çaldığını ama eminim birisi çalmıştı ve belkide o şarkı adamda yoktur yani olacak diye bi kaide yok
mesela ben şimdi gitsem müslüm gürses ten bi şarkı istesem adam çalmasa olurmu :)[hline] wrak wrakkk
Sosyal ağlarda paylaş

ben de var sarki
ama athea calmayin dedi
athea yokken calarim yaf :P
naapiyim dinniyo :) patrona karsi boyumuz ve winampimiz kildan ince :P[hline]And the moon sometimes looks like a C
But you cannot eat that
C IS FOR COOKIE AND THATS GOOD ENOUGH FOR ME!
YEAH!
C IS FOR COOKIE AND THATS GOOD ENOUGH FOR ME!
Sosyal ağlarda paylaş

dağılın bakim gardaş yassah ayran maydan..

kadim bir kanundur, tanrıların işlerine burnunuzu sokmayın. ben sokmadığım için bu kadar uzun süredir üyeyim.. :)[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

ehu calin be, eglenin cosun
ama ben dinlerken arka arkaya 38 tane koyarsaniz playliste bozusuruz =]

bana ne siz hala bizim cocuklugumuzda 15-16 yas grubu metalci gencligin dinledigi, sonra 20sine bastiginda bu gunleri utanarak hatirladigi, ulan ben naapmisim, ne dinlemisim diyerek hayiflandigi ve unutmaya calistigi seyleri dinlemek istiosaniz =p[hline]"C" is for cookie - its good enough for me!
A round donut with one bite out of it also looks like a "C" but its it not as good as a cookie!

Sosyal ağlarda paylaş

Yok İron Maiden gurubu hakkındaki düşüncelerin tamam da. Wj lerinin bunu ayaklarının kaydırılması şeklinde algılaması biraz garip geldi bana. Her iş mühessesinde de olduğu gibi burası da... Neyse.... Bol Maiden'lı günler. Fikrini açıkladığın için ayrıca teşekkürler...[hline]Lady Melina Uvu
Ne kibar erkekler var şu dünyada...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
athea, 11 June 2003 17:08 tarihinde demiş ki:

bana ne siz hala bizim cocuklugumuzda 15-16 yas grubu metalci gencligin dinledigi, sonra 20sine bastiginda bu gunleri utanarak hatirladigi, ulan ben naapmisim, ne dinlemisim diyerek hayiflandigi ve unutmaya calistigi seyleri dinlemek istiosaniz =p[hline]"C" is for cookie - its good enough for me!
A round donut with one bite out of it also looks like a "C" but its it not as good as a cookie!

Yaş 27 hiç pişman olmadım dinlediklerimden ;)[hline]RK1
"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
Sosyal ağlarda paylaş

hic merak etmiyorum, keyfine bak sen =]

alis ya da alisma, burda bayanlarin borusu otuyo heheh

athe & ema elele! diktator radyo yonetimine! =ppp[hline]"C" is for cookie - its good enough for me!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
athea, 11 June 2003 17:08 tarihinde demiş ki:

İron Maiden dan utanmak weya 15-16 yaşında dinLeyipde 20 sinde utanmak..

Yazık!! Yapta maiden gibi yapda bizde senden utanaLım..yeterki yap!!!![hline]I'm enbodyment of Antichrist
I'm living for my own Demise

Sosyal ağlarda paylaş

alala onları biz de isteriz, ama iron maiden'a ema fm'den beri kılız! hatta ezelden kılız...
di mi kız athe?
*!dirseğiyle dürter*
ama çalın tabe nolcak, eğlenelim coşalım hep beraber, herkesin istediği çalınsın, herkes mutlu olsun, çiçekleeeeer, kelebekleeeer, kedileeerr, yuvarlanalım hep beraber yeşil çimenlerde, gülücükler salalım ortamlara, kolkola girip dönelim "trallallaaa" diyerek, hayat bayram olsun.
üst üste gelmesin yeter diyorum ben şahsen kendi adıma ben olarak...
geçen gün pepelek Fm tarihinin en düşük ratingli programını yapmış wj olarak daha fazlasını da söyleyemem herhalde, ters olur :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dresquin, 11 June 2003 17:46 tarihinde demiş ki:
Kaç kişiydi?
Ben 2 dinleyiciye bile yaptım 5-10 dakika süreyle, öyle deme yani. Daha başarısızlarımız da vardır belki

bilmiyorum, bakmadım valla :) nerden bakılır onu da bilmiyorum ki :P

canım zaten hatır-gönül dinleyicilerini saymıyorum.
çaldığım parçaların hepsini beğenerek dinleyen bi tek damienciim vardı, o da zaten benim kadar hasta ruhlu bu konuda maaşallak :P

aman neyse zaten, her programım gürültülü olmıycak ki zaten. girişimde kıyamet kopsun istedim ööle yaptım :) sonrasına bakıciiz artıkın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...