Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Keşke patide kız üyeler de olsaydı. Kız topicleri açıp konuşabilseydik...

dylanN

Öne çıkan mesajlar

DRaGoN_SLaYeR said:

jackjones kalitesini bilmiyorum da hotiçin botları fena değil son 1-2 senedir.

ya o değil de ankarada tergana hotiçe mal üreten bi adam bulmuş kuzen, 100-150 liraya daş gibi ayakkabı bot falan aldılar. adama gidip istediğim modeli tarif etsem custom bişi yaparlar mı acaba?

bence yaparlar.
Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR said:

jackjones kalitesini bilmiyorum da hotiçin botları fena değil son 1-2 senedir.

ya o değil de ankarada tergana hotiçe mal üreten bi adam bulmuş kuzen, 100-150 liraya daş gibi ayakkabı bot falan aldılar. adama gidip istediğim modeli tarif etsem custom bişi yaparlar mı acaba?

yaparsa haber et bize de yapsın
Sosyal ağlarda paylaş

Patice said:

Remus said:

Feamer said:

Remus said:

1 kadin iyi 2 kadin eh 3 olunca kacican

Bu isler botla baslar gelinlik muhabeti ile biter

ve tarihte tesettür ve haremlik selamlık kavramlarının temeli böyle atılmış oldu...

Kadınlar ile Erkekler zaten son yüz yıla kadar beraber takılmıyorlardı beraber çalışmıyorlardı. Ama benim anlatmak istediğim kadın muhabbeti, geçen bu tip bir durumda 3 saat emzirme muhabbeti dinledim. Hani konuda değiştirmiyorlar...

Çok normal değil mi? gece - gündüz bebeği emzirmek zorunda olan kişi o olduğu için bunu 3 saat gibi kısa bir zamanda konuşuyor olmaları.
Senin de memelerin emzirmekten yara olsaydı, yarım saatte bir emzirmek zorunda kalsaydın çocuğun, afedersin işemeye bile gidemeseydin sen de yıllarca anlatırdın. (bknz: askerlik )

kadınların her şeyini eleştirmekten öteye geçmiyorsunuz.
he ya he her şeyin en superini erkekler yapıyor.

Normal hatta konuşun da ben ortamda olmuyayım sdgsdf Ondan kaçacaksın diyorum. Haremlik Selamlığa girmez diyorum.

Eleştirmiyorum ayrıca normal konuşmanız.
Sosyal ağlarda paylaş

Remus said:

Patice said:

Remus said:

Feamer said:

Remus said:

ve tarihte tesettür ve haremlik selamlık kavramlarının temeli böyle atılmış oldu...

Kadınlar ile Erkekler zaten son yüz yıla kadar beraber takılmıyorlardı beraber çalışmıyorlardı. Ama benim anlatmak istediğim kadın muhabbeti, geçen bu tip bir durumda 3 saat emzirme muhabbeti dinledim. Hani konuda değiştirmiyorlar...

Çok normal değil mi? gece - gündüz bebeği emzirmek zorunda olan kişi o olduğu için bunu 3 saat gibi kısa bir zamanda konuşuyor olmaları.
Senin de memelerin emzirmekten yara olsaydı, yarım saatte bir emzirmek zorunda kalsaydın çocuğun, afedersin işemeye bile gidemeseydin sen de yıllarca anlatırdın. (bknz: askerlik )

Normal hatta konuşun da ben ortamda olmuyayım sdgsdf Ondan kaçacaksın diyorum. Haremlik Selamlığa girmez diyorum.

Eleştirmiyorum ayrıca normal konuşmanız.

:)-D
Sosyal ağlarda paylaş

Patice said:

Remus said:

Feamer said:

Remus said:

Hehe. Catir catir yazmis
Sosyal ağlarda paylaş

feverfeverray said:

bence kadinlar olarak bizlerin de orta bir yerde erkeklerle bulusmamiz gerekiyor. 4 kadin 2 erkekli bir ortamda agda ve emzirmeden baska konular konusabilelim demek istiyorum. erkekler de ayni sekilde. gelin ortada bulusalim ahali!

ne agdasi ne emzirmesi..hos emzirmeye itirazim yok 1-2 saat konusabilirim o konuda da..mumkunse ortada bulusalim ayagina manga ya anime ye hentai ye girmeyelim..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...