Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

/summon sequo

Flassh

Öne çıkan mesajlar

goldbären said:

adamın niye hep böyle kendini ispatlama ihtiyacı var ki.

psikolog vardi burada masa idi sanirim, o aciklasin ama hakkaten boyle bir problem var cok net. Kendini herkese ispat edip herkes tarafindan takdir edilme ihtiyaci icinde gibi sanki. Eger takdir edilmezse de cirkinlesip saydirmaya, kiskaniyorsunuz demeye falan basliyor. O kadar da parasi var madem gitse bir psikologa iyi olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

sequo'nun girişimci tavrına ve agresif marketingine ciddi saygı duyuyorum. kimsenin sevmediği asshole patronlar gibi herif, ama sonuçta patron olarak hayatına devam ediyor. olması gereken de bu. sadece kontrolsüz sinir boşalmaları yaşıyor, buradaki kimseyi küfür edecek kadar önemsemiyorum ben. onun yerinde olsam hiç önemsemem.

bence foruma renk katan enteresan kişiliklerden biri. daha çok yazmalı ve ne yaptığına dair reklam yapmaya devam etmeli.

benzer bir forumu noyansama - noyzura için de yapmıştım. farklılıklara açık olmamız gerekli
Sosyal ağlarda paylaş

Certhas said:

Adamı summonlayıp banlatmışsınız. Adeta moongate e explosion döşeyip inporla patlatanlar gibi. ggwp

ABİİİİİ!!!! AUHSAHDOIHUAIHIDUHAOUSHDASIUDHIUASDH

Jeeztro said:

sequo neyse de noyan bence olmasa da olur. sevmediğimden değil, orjinal değişik bir tip değil çünkü.

sequo iyi ama, orjinal adam.

Şunun da tam tersini düşünüyorum.

Noyan'ın kız arkadaşı hakkında forumda yüzlerce ileri geri konuşan oldu. Benim eşim hakkında birisi böyle bişey yapsa çıldırırdım heralde. Noyan durumun çirkinliğine rağmen sakindi.

Sequo ise sadece bir internet sitesi üzerinden, yaptığının Türk usulü çakallıktan ibaret olduğunu söylediğimiz için bir sürü hakarete bağladı.

Ha Noyan saçma bir insan. Hakkatten bak. Hani hangi birini sayalım? Gel gelelim illa birini seçeceksem kesin Noyan'ı seçerdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu adamlarin var olmalarinin, burada prim yapmalarinin sebebi sizsiniz arkadaslar. Olmasin diyenler de, pohpohlayanlar da bu heriflerin varliklarini surdurmesine sebep.

Su konuda bile Noyan'i karistirmadan duramadiniz mesela. Illa karsilastiracaksiniz, illa biri olsun digeri olmasin diyeceksiniz. Birakip isinize bakamiyosunuz, sonra geldiklerinde agliyosunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...