Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Powerlifting

yeahh1986

Öne çıkan mesajlar

Sosyal ağlarda paylaş

Sosyal ağlarda paylaş

Powerlifting'in hastasıyım.Yaş 31 olunca bir de steroid türevi şeyleri kullanmayınca ne yazikki eklemler dayanmamaya başladı.Doktorumunda söylediği böyle 100kg ve üstü kilolarla takılmaya devam edersen 5-6 sene sonra tüm eklemlerini komple sakatlarsın oldu.O yüzden seve seve bırakmak zorunda kaldım.Boks-Muay Thai'ye devam :)
Sosyal ağlarda paylaş

Barathrum said:

Powerlifting'in hastasıyım.Yaş 31 olunca bir de steroid türevi şeyleri kullanmayınca ne yazikki eklemler dayanmamaya başladı.Doktorumunda söylediği böyle 100kg ve üstü kilolarla takılmaya devam edersen 5-6 sene sonra tüm eklemlerini komple sakatlarsın oldu.O yüzden seve seve bırakmak zorunda kaldım.Boks-Muay Thai'ye devam :)

te allam ne streoidi abi kafan mı güzel?

http://www.vitaminler.com/urun/solgar-glucosamine-chondroitin-msm-120-tablet-5173

al geç
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ya cidden doğru eklem muhabbeti. 2 ay kadar önce yattığım yerden kalkarken sağ diz bağlarım koptu. Menisküs dedikleri şey galiba. Doktorlara gittim falan baya bi uğraştırdı. Doktora dedim yerden kalkarken oldu hiç bişi yapmıyodum. Önceden ağır bı spor yapıyosan o zamandan kalmış olabilir demişti. Sene 2011 de 105 kiloydum 150 kg squat giriyodum mesela. Girmeyin böyle ağırlıklara tavsiye etmiyorum. İlerde bi yerden patlıyabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmiyorum doktor değilimde. Menisküs bağları kopmus 2 tane varmış galiba içte ve dışta. Doktorun anlattığının anladığım kısmını anlatıyorum işte. Sonuçta yüksek ağırlıklara girmem yüzünden oluşmuş bir olay. Olmuyor böyle birşey saçmalama diyende çalışsın zaten. 200kg girsin squatı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...