Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amazon.de Ücretsiz Kargo

Masticore

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

https://www.amazon.de/gp/product/B00BU2S8YW/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

sabonis yine götünden element uydurmuş, defolu falan değil ama kusuru çıkmış olan satışlar var her satışta olduğu gibi.

diğer renklerini de satıyor aynı satıcı

yav he he. "yine". yazılanı okumadan cevap verince böle oluyor.

ya defolu mal ya da önceden almış şimdiki fiyatından ucuza satıyor diyorum. ya da en kötü ama daha düşük ihtimal çakma.

dxracer denen markanın daha her yerde satıldığından daha ucuza satılabilmesi için yukardaki nedenlerden birinin gerçekleşmesi lazım. sen araba alacağın zaman her yerde 80k olan arabayı 60'a bulduğunda üstüne mi atlarsın yoksa bi durup sorgular mısın. ben önce sorgularım.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

bingildak said:

https://www.amazon.de/gp/product/B00BU2S8YW/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

sabonis yine götünden element uydurmuş, defolu falan değil ama kusuru çıkmış olan satışlar var her satışta olduğu gibi.

diğer renklerini de satıyor aynı satıcı

yav he he. "yine". yazılanı okumadan cevap verince böle oluyor.

ya defolu mal ya da önceden almış şimdiki fiyatından ucuza satıyor diyorum. ya da en kötü ama daha düşük ihtimal çakma.

dxracer denen markanın daha her yerde satıldığından daha ucuza satılabilmesi için yukardaki nedenlerden birinin gerçekleşmesi lazım. sen araba alacağın zaman her yerde 80k olan arabayı 60'a bulduğunda üstüne mi atlarsın yoksa bi durup sorgular mısın. ben önce sorgularım.

arkadaş amazon.DE Doyçland yani amazon.com.muzcumhuriyetitr değil.

çakma mal satamazsın orada.

defoluysa da belirtirsin, ya amazon değiştirir ya da amazon ya neyse o sizde kalsın for the trouble, kargo ücreti ödemeye gerek yok der.

keşke amazondan defolu ya da yanlış ürün gelse bana.
Sosyal ağlarda paylaş

ne diledigine dikkat et, gecen sene amazon global bana dupeduz sahte telefon kilifi gonderdi. 15 gun gelmesini bekle, sonra iade hedesini bas, postanedeki comarlara derdini anlatmaya calis ve 20 gun bekle

35 gun baglanmis oldu param

eskiden boyle degildi, donanimhaber mezarcilari yuzunden de hicbirzaman iyi olamiycak :(
Sosyal ağlarda paylaş

koltuklar arası görev teslimi barışçıl ve asil bir şekilde gerçekleşti.

ürün orijinal diye belirtmeye gerek duymuyorum, siz bakmayın jellyfish e.

defo falan da yok. markustan sonra baya garip geldi ama solid bir hissi var, kullandıktan sonra ilgili başlığa belirtirim durumları.

masticore teşekkürler bebişim

Sosyal ağlarda paylaş

asdjhua odada köşe takımı var koyu gri, tv gri, eski pc masası koyu renkti falan patlasın, biraz iç açsın diye almıştım onu da gri alsam her şey gri-siyah olacaktı.

bunu da gri-siyah alarak hata etmişim bu arada ya, kırmızı rengi daha güzel giderdi odaya da artık zaten çocuk falan gelir yavaştan testisleri bir kutuya koyar pc ile birlikte kaldırırz. o zamana kadar bu renkte gider.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

koltuklar arası görev teslimi barışçıl ve asil bir şekilde gerçekleşti.

ürün orijinal diye belirtmeye gerek duymuyorum, siz bakmayın jellyfish e.

defo falan da yok. markustan sonra baya garip geldi ama solid bir hissi var, kullandıktan sonra ilgili başlığa belirtirim durumları.

masticore teşekkürler bebişim

kaca patladi total?
direk kapiyami geldi?

kuams olani almissin resimden gordugum kadari ile, terletiyormu vs yaz bunlari :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...