Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo Switch

behran

Öne çıkan mesajlar

Laurelin said:

Oyun cok guzelde 60$ hakedicek bir icerik kesinlikle ama kesinlikle yok

Gerizekalilar sunu 20$ dan satsa peynir ekmek gibi gidicek ve zarar filan etmiycekler, hepi topu tenis icin lisans cart curt derdi bile olmayan yerde 60$ talep etmek embesillikten baska bisi degil

e iyi de neredeyse her mario oyunu için diyebiliriz bunu.
kart, tennis, smash bros vs. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Scalanova said:

online denediniz mi? ben denedim sanirim peer to peer ve igrencti. karsindaki ya da sende net bozuksa ve benim deneyimledigim gibiyse iyi geceler online.

telefonun internetinden oynadım ben 10 oyundan 2 si falan lagliydi geri kalanı gayet problemsiz. eşleştiğinde connection signalini gösteriyor eğer dandikse reddedip başka opponent bakabiliyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

Laurelin said:

Oyun cok guzelde 60$ hakedicek bir icerik kesinlikle ama kesinlikle yok

Gerizekalilar sunu 20$ dan satsa peynir ekmek gibi gidicek ve zarar filan etmiycekler, hepi topu tenis icin lisans cart curt derdi bile olmayan yerde 60$ talep etmek embesillikten baska bisi degil

e iyi de neredeyse her mario oyunu için diyebiliriz bunu.
kart, tennis, smash bros vs. :D

alakasi yok

mario kart o paraya cok azda olsa degiyor cunki tenis gibi limitli bir hayati yok. en abidik insanla bile kafede otururken acip oyniyabiliyorsunuz ki her yaris farkli geciyor tenisin aksine. satis rakamlarida gosteriyor zaten, tenis hicbirzaman satmadi oyle

3ds de aldigima bin pisman oldum, 80mb lik oyuna 40 euro yav hehe, neyseki ikinci eli iyi nintendonunda cok zarar etmeden cikarttim elden

tenis yani ya, hani futbol bile tenisten 10 kat daha detayli bir oyun "futbol bile". oyle competitive biside degil, icerik olarakta vasat baya hani bi dandrik story mode eklemisler sukur.

smash icin kavga cikar baska yerde yazma su yazdigin zirvayi. sakurai in yaptigi her oyuna para veririm acimadan, adam resmen noel babanin torbasi gibi dolduruyor yaptigi her oyunu

smashde side scrolling story modu koydu adam, gecenine timed pve modu koydu itemli mitemli. her karakteri olumune custimize edebiliyorsun ki ustune amiibo trainingi, mini gameleri, collectioni vs vs

smash talep ettigi 60$i hakeden tek dovus oyunu filan, beeelki tekken yaklasir ona o kadar.

Anelor said:

şu söylediğin her türlü arcade oyun için söylenebilir. oyun sadece demo'daki gibi online tourney'den ibaret olsa haklısın da muhtemelen mari kart gibi birsürü değişik mode falan olucak. benim 60$'ımı hakediyor oyun kesinlikle

degisik mode dedigin doubles ve local play filan var hani gene sadece tenis

story mode diyorlarda oda tenis mekaniklerinin disina cok cikmiyor bide mario da ne storysi ya.

3ds deki tennisi oynamaya devam ederim yani, cidden buraya gecmem icin neden yok bu fiyatlandirmada
Sosyal ağlarda paylaş

abi sadece tennis diyorsun eyvallah da tenis işte yani. tenis sevmiyorsan zaten dediğin gibi 10-15 saat oynayıp atarsın kenarıya.

bundan daha dandik tenis oyunu çıkarıp yine 60 dolar istiyorlar playstation da yani.

keşke daha ucuz olsa tabi ama zaten daha dar bir kitleye hitap eden spor oyunu olduğu aşikar. oyun her konuda KUSURSUZ DA olsa bir tenis oyunu ne kadar dolu oluyorsa o kadar dolu da olsa yine satacağı adet belli. dediğin gibi tenis işte abi. yukarıda linklediğim tenis oyunu mesela son jenerasyona çıkan tek tenis oyunu. düşün işte konsolun ömrü bitmek üzere ve şu boktan tenis oyununu lütfenden falan çıkarmışlar. satmıyor zaten. tıpkı ea'nin bıraktığı Fight Night serisi gibi. Çıksın diye bekleyen niş kitle var ama boks a ilgi azaldığı için adamlar UFC basmaya başladı.

fiyat ucuz olsa keşkeyi ben bana hitap etmeyen ama alsam kesin 10-15 saat eğleneceğim neredeyse her nintendo oyunu için söyleyebilirim. :D

said:
smash icin kavga cikar baska yerde yazma su yazdigin zirvayi. sakurai in yaptigi her oyuna para veririm acimadan, adam resmen noel babanin torbasi gibi dolduruyor yaptigi her oyunu

bayılan sen misin ajdfj.
https://www.youtube.com/watch?v=vY1qHWrumBQ
Sosyal ağlarda paylaş

playstationda lokalizasyonu gectim 60$ lik oyun 1 sene gecmeden 20$ bile gorebiliyor. playstationin aksine nintendo kendi IP lerine %5 indirimi bile cok goruyor. wiiu oyunu pokken in remakei icin inatla 60$ istiyorlar misal

nintendoyu yonetenler hala piyasa sartlarini ve fiyat modellerini anlamaktan cok uzak, 20 sene oncenin dunyasinda yasiyorlar. fiyat konusunda sifir esneklik bu devirde hic iyi birsey degil, japon pazarinda ise yariyor olabilirde batida ters tepiyor

bunun yaninda elestiriye cok kapalilar. "basima bisi gelmiycekse online hizmet berbat" yazan adamlarin downvote ile gomuldugu bir fan kitlesinin peisne takiliyorlar hep

nintendo cycle diye birsey var

-iyi ama kusurlari olan yenilikci bir konsol cikar

-takdir eden herkesi dinle, butun elestirilere kulak kapat. zerre esneklik gosterme

-kibir ile "devrim yapiyoruz!" diye yeni konsol duyur, elestiren insanlar yerine nintendronelari dinle. asla ama asla elestiriye acik olma ASLA

-kibir ile yaptigin konsol fanboylarin savunmasina ragmen batsin, senelerce zar zor normalde calisman gerekenin iki kati calisarak hayatta kalmaya calis. elestirileri acip oku "biz nasil bu duruma dustuk?" diye

-elestirileri dinliyerek kusurlari olan ama yenilikci sahane bir konsol yap

rinse & repeat

gecen sene bu konuda daha iyilerdide satislar arttikca gene kibire bagladilar. oyun dunyasinin cehapesi diye bosuna demiyorum. bir kere kirin su donguyu ya

EA bile steame atarlanip "50% indirim diye bisi kabul etmiyoruz, indirim en fazla 25% olur" diye gitti origini kurdu, bugun en fiyat konusunda indirim yapan firma EA ya lol. cikali 7 ay olmamis oyunlari 60% indirime filan koyuyorlar artik
Sosyal ağlarda paylaş

tennis baya iyi ya ben alicam

30 mac falan yaptim online bu haftasonu olumune eglendim. unlock edilen karakterlerden toad ve waluigi favorim (daha cok toad).

bende lag problemi olmadi hic.

bu arada content olacak oyunda baya. environmental factor li tennis court lar. netin ustunde topu yutup random bi tarafa tukuren ivy ler falan. unlock charlar, doubles tournament vs. update de gelecektir bi suru

mario kart hic ilgimi cekmedi ama tennis'i cok sevdim. zevk meselesi iste
Sosyal ağlarda paylaş

aynen. bende alet yok, stream vod izleyince ozendim. bu arcade kafasi tenisin keyfi baska. old school gameboy'da pil bitene kadar oynardim. mesela mario kart hicbir zaman konsolum olsa da oynasam diye heveslendirmedi. ekmek kofte hesabi, 60 dolar price tag falan ayri mevzu tabii. kimisi icin acayip bir albenisi var, o acidan diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

mario kart'ı ben mesela aşırı sevdim. tek başıma çok oynuyorum diyemem (zelda ztn bütün zamanımı alıyo konsoldaki) ama mesela geçen gün arkadaşa giderken yanımda götürmüştüm switch'i incelesin falan diye. koyduk masaya çıkardık kolları 3 4 yarış yaptık müthişti.

tabi bunu teniste de yapabilirsiniz sanırım yine istemeden switch övmüş oldum asfdsadfsadf
Sosyal ağlarda paylaş

third partyler yiyor indirim baya. misal fifa 18 67% indirimde. hem de dunya kupasi sonuna kadar.

nintendo yapimlarinda boyle bisey soz konusu degil ama daha once de dedigim gibi, konsolun kendisindeki kar marji az veya sifir (0) oldugu icin nintendo'nun bi yerden para kazanmasi lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...