Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Fantasy Basketball 2016/2017 - 10. Sezon

khala

Öne çıkan mesajlar

khala said:

Bu sistemde maalesef o yapılamaz. Eski sistem de günlük hamle şansın vardı fakat şimdi her oyuncu waiver da olduğu için bid sonuçlanması bekleniyor.
İşte bid için bir sure belirleme imkanı varsa, o sure 6-7 saat aralığına çekilebilir ve günlük hamle şansı doğar gibi.

Bu yıl commishlik yapmıyorum sistemi bilmiyorum hiç ama ancak böyle mümkün olur. Yok bid için 24 saat fix ise zaten yapacak bir şey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

abi şu ertesi gün geçme olayı çok kötü oldu bi waiver çıkardınız başımıza ya asdf.

powellı ekledim e oynayamadı tabi ertesi günlere kalınca. şimdi de inj listetn dragici çıkarıp oynatmaya calsııyorum ama powellı şimdi değil sonra atıyo diye oynatamıyorum adfg. yararı olmadı zararı oldu powell lavugunun.

çalışanı bozduk
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

sabonis said:

injured olarak işaretlenen oyuncuyu oynatabiliyorsun. sorun yok ki?

Hayır abi adam kaç gündür Out olarak işaretli, IL'ye atamıyorum yani INJ olmadan, IL'ye atıp yerine +1 adam alamıyorum kısacası

seninkine demedim yaw moriarty'e dedim. heralde yahoo'nun mantığı kulüp "x gün yok" dediğinde injury yapıyorlar ama bi açıklama yoksa direk doubtful veya bu maçta oynamayacak falan dediklerinde out yapıyorlar muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada sonraki güne oynatmak için adam almanın önüne geçilmesi bence daha bile iyi. streaming denen sinir bozucu şeyin önüne geçiyor. takımı belli bir kalitenin altında olanlar sürekli haftada 4-5 sıcak adam ekleyerek avantaj yakalamaya çalışıyor falan. sonra o sıcak adamlardan biri şansa dikiş tutturuyor falan.
Sosyal ağlarda paylaş

E bunun nesi kötü?

Ligi takip eden, sıcak adamları kovalayan adamı one çıkartıyor işte, herkes yapabilir bunu.

Sen sakat adamını bekleyerek risk alıyorsun, başkası sakatlanınca top 100 adam droplayıp anlık değiştirmelik slot yapıyor kendine.

Şu anki durumun bize avantajı var aslında, Amerika'da yaşayan adam akşam makul saatte maçı izleyip sakatlığı anında görüp sakatlanan adamın yedeğini pickleyebiliyor FA'den, biz ancak sabah takip ediyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Aldigin adami bi sonraki gun oynatamiyormussun evet simdi farkettim ben de.
Eger oyleyse olmaz o is, ben bakmadim da zaten oyunda 3 unsur var, draft, add-drop, trade.
Streaming de sikinti degil zaten siniri var her hafta 3 kullansan playofflar gelmeden bitiyor.
Cok gerizekali bi is yapmisiz bilmeden etmeden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...