Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kuddusi

Grego

Öne çıkan mesajlar

başlığın özeti ve kimin nasıl yardım edebileceği şöyle,

dasaaa, riverwind, vaperon, sotto ; eğitim

sdeceokuyangenç ; diş hekimi

malibu ; kırtasiye

xlegolas, orc_lord, pascalnouman, grego, davidmills, wishmaster, cicibeybe, rotweiler, masticore, idilik, ; herşeye ok
Sosyal ağlarda paylaş

Ikbal ablanin ( cetin abinin esi ) yazdigi son mesaji kopyaladim asagiya fikirleriniz ve katilmak isteyen olursa diye, arka sayfada wishmaster aciklamali yazmis zaten :)

" Cumartesi 29 ekim,
Konsept çok eğlence içermeyecekse ki nedir bilmiyorum O'nun dilediği itü'nün balosuna katılmakti. yanımızda olsaydi bunu kesin olarak teklif edecektim herkese ama baş ka önerisi olan ve sizlerden katılabilecek olan var mı c.tesi çocuklar?...patiye de yazsaniz mi ? "
Sosyal ağlarda paylaş

Wishmaster said:

İkbal abla da çok mutlu olur eşinin adının böyle yaşatılmasıyla ama koru konusunda tam olarak detaylara hakim değiliz. Minimum sayının sağlanması gerektiği söylendi. Nedir minimum sayı? Aşar mı bizi?

ege orman 1000 diyor abi
fidan başına 5 lira alıyor

yani 5000 lira falan lazım gider konuşuruz gerekirse
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

Wishmaster said:

İkbal abla da çok mutlu olur eşinin adının böyle yaşatılmasıyla ama koru konusunda tam olarak detaylara hakim değiliz. Minimum sayının sağlanması gerektiği söylendi. Nedir minimum sayı? Aşar mı bizi?

ege orman 1000 diyor abi
fidan başına 5 lira alıyor

yani 5000 lira falan lazım gider konuşuruz gerekirse

bence az biraz zorlarsak 5000 tl cikar bizden. Kisi sayisi gibi bir kriter yoktur herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...