Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Euroleague Final Four 2017 @Istanbul

Baggio

Öne çıkan mesajlar

said:
Bogdan Bogdanovic’in Sağlık Durumu Hakkında

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızın dün oynadığı Zalgiris Kaunas mücadelesinde sağ ayak bileğinde burkulma meydana gelen Bogdan Bogdanovic’in detaylı sağlık taramaları tamamlanmıştır.
Yapılan sağlık kontrolleri sonucunda, Bogdanovic’in iyileşme sürecinin yaklaşık 2-3 hafta arasında olacağı öngörülmektedir.

Sporcumuzun tedavisine başlanmıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu tiksinçliklerden dolayı lig tv yi kapadım futbol izlemiyorum artık
Ama adamlar basketboluda rezil ediyorlar yani nasıl bir taraftar kitlesi var anlamıyorum ben baştan sona küfür ne zevk alıyorlar anlamak mümkün değil.
gs gerçekten euroleague in kalitesine yakışan bir takım değil hem takım olarak hem taraftar olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
3 haftadır bafiliyorlar Fener'i, galibiyet gelmeyince burada dolanan kalmıyor fazla da bayağı kötü durumda takım. Ayaklar hareket etmiyor gibi sanki :(

Obra güzel demiş, ayarı verecek takıma başkan belli oldu. Sakatlığa bağlamak saçmalık falan diye konuşmuş.

Kuponu yaktılar o kötü oldu :(
Sosyal ağlarda paylaş

Fener'in arkası sağlam ya. Federasyonu da bağladılar. Zaten 2-3 sene içerisinde CSKA dışındaki tüm Avrupa takımları küçülmeyi hedefliyor NBA'in 10 günlük kontratlarının bile son salary devrimiyle inanınlmaz boyutlara ulaşması ve rekabet edilemeyeceği öngörüsüyle. Örnek olarak Avrupa'da oynamayı tercih eden ABD'liler veya draft edilip yer bulamayan Avrupalılar 2-3 tane 10 günlük kontrat yapsa veya bir tane en düşüğünden minimum wage alsa yıllık 1.6 milyon dolar gibi bir ücret alacak ve en önemlisi NBA'e tutunacak

Bu yüzden Daçka ve Fener muhtemelen Euroleague'in 3-4 olağan şüphelisinden biri olacak ve rekabet yaratacaklar.
Sosyal ağlarda paylaş

Dacka'nın tek eksiği net bi uzun ya, onu almayı başarırlarsa bu sene her şekilde F4 yaparlar.

Motiejunas'la görüşülüyormuş işte ama olmuyor bir türlü. Bullet'in dediği gibi esasen eleman paso NBA de kontrat almaya çalışıyormuş. en son 2 hafta kadar önce yine houston ile masaya oturdu diye haber çıkmıştı.

Misal onu bitirebilse Dacka ciddi anlamda kupa favorilerinden biri de olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...