Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 3. Hafta: BEŞİKTAŞ - Karabükspor | 10 Eylül Cumartesi - 21.15

Llama

Öne çıkan mesajlar

Karabük çok iyi oturtmuş takımı bu arada yaz döneminden bu ülkede en iyi çıkan takım açık ara. GS bayağı şansla aldı üç puanı da bizi de bayağı zorlar.

Bizim GS maçına kadar fikstür bayağı zor. 2/2 çekersek GS maçına kadar bayağı harika olur. İçeride yeneriz gerçi Karabük'ü en nihayetinde yeni takımlar.

Ama böyle 1-0 falan bekliyorum niyeyse bayağı temposuz, sönük maç olacak gibi hissediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

Kadro kuruyorum.

-----------xxx---------
xxx---xxx---xxx---xxx
-----------xxx---------
-------xxx---xxx------
xxx--------------Olcay
-----------xxx---------

Eksik olmuş, doğrusu:

---------Tolga---------
xxx---xxx---xxx---xxx
-----------xxx---------
-------xxx---xxx------
xxx--------------Olcay
-----------xxx---------

:)
Sosyal ağlarda paylaş

PAOK'lu arkadaş var bizim fanatik, baya Bilic dilenciliği gibi ilk zamanlarındaki Igor Tudor'a da böyle tapıyorlarmış. Ondan önceki takımı da Hajduk Split; baktığın zaman Avrupa'nın ultras tribünlerinin hakim olduğu takımlar, Karabük de enteresan seçim olmuş ama adam direkt farkını hissettiriyor. Seviniyorum böyle Anadolu takımları vizyon gösterip futbolcu eskileri veya Yılmaz Vural, Mesut Bakkal, Hikmet Karaman ekolü ile devam etmediklerinde. Bizim maçı 90 dakika izledim, özellikle yumuşak orta sahayı görünce de her kaptıkları top tehlike oldu; aynısını BJK'ya karşı Vodafone'da yapmak zor ama bence Tolga'ya en az 1 golü var Karabük'ün
Sosyal ağlarda paylaş

kadro öyle olmaz zaten.

gg hala ağrıları var sanıyorum beck başlar yüksek ihtimal.

diğer stoperlerde sıkıntı yok biliyorum, tosiç 11 başlamaz.

atiba yorgun dönmüş salı günü cl maçı var, o nedenle inler - oğuzhan - talisca olur orta saha. tolgay başlayıp talisca sonradan da girebilir. ya da oğuzhan riske edilmek istenmezse inler tolgay talisca olur.

q7 11 başlamaz, sağda olcay başlar.

kalede de tabii ki tolga sdfsdffsasd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...