Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun Tavsiye Ediyoruz (Casual & Beginner)

bingildak

Öne çıkan mesajlar

Hatuna starter olarak diablo 3 çok şukela oluyor. Itemlarını sen ayarlıyorsun zaten. DANDUNDANDUNDANDUN giriyor. Ha benim hatun Roccat kone+'ımı kırdı. Yedek mouse bulundurmak şart.

Onun haricinde zaten önermişler. Benim hatun tam starter sayılmazdı gerçi (AoE2'de touchpad ile 2 hardestı yenebiliyor. Yani bizim forumun yarısından iyi :D Touchpadle oynama konusunda herkesten iyi.)

Bastion, Don't starve, Tropico 3, Orcs Must Die, Hartston, This war of mine (Bunu oynamasın morali bozulmasın yengenin) falan olabilir. Eski ev arkadaşımın kız arkadaşı tanıdığım en iyi Heroes 5 oyuncusuydu. Belki turn based bir şeyler de bakabilirsin yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

yok eğer beginner bir oyuncuyu oyun dünyasıyla tanıştırmak gibi bir amacın varsa, o zaman direk damardan giriş yapıp alemin en esaslı oyunlarını oynatman lazım. "yavaş yavaş başlatalım kademe kademe yükselsin" diyemeyiz. beginnerlık için önce esasları öğrenip sonra kendine bir yol çizmesi lazım.
o yüzden önüne sanitarium, planescape torment, kotor 2, deus ex, half-life 2, grim fandango, thief, max payne 1-2 daya.
sonrasında core oyunlara geçer, bloodlines, journey, alice, l4d2, portal 1-2, bg 1-2, homeworld felan.

Şu da külliyen saçmalık be Bone. Facebook, word-excel, tiwitır bakınırken mouse kullanan, bilgisayarla başka haşır neşirliği olmayan kişiye Half life oynatmaya çalışmak...

Ben o hatayı eşime Portal serisini oynatmaya çalışarak yaşadım. Önce izometrikten başlamak, sonra first persona geçmek şart.

Ayrıca Max Payne 1-2 falan..

şu grafik beginner birisini oyundan soğutmak için birebir. Biz yaşadık o dönemi. Yeni başlayacak kişinin de grafiksel açından en azından yakın dönemden başlaması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...