Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FM 17 - Kasım

behran

Öne çıkan mesajlar

Miles Jacobson
‏@milesSI

''
Thank you so much for all the lovely comments about the #FM17 new features video last night & this morning - really does mean a lot
''

Miles ve ekip
video sonrası gelen olumlu tepkilerden çok mutlu olmuş.

Oyuncular arasında büyük bir heyecan var.

Satın alanlar için demo olarak oynamaya başlama tarihi 10-15 gün önce.
Sosyal ağlarda paylaş

Sabahin erken saatlerinde ise geldim, resepsiyondaki arkadas harici kimse yoktu. Kendime bir bardak cay koydum. Bir yandan cayimi yudumlarken bir yandan da pencereden yani basimizda devam etmekte olan insaata baktim. Iscilerin hepsi mutlu mesut calisiyordu. Sonra "Acaba? Acaba Miles ve ekibi de mutlu mudur?" diye dusundum. Ictigim cay bogazimda dugumlendi. Yutkunamadim... Kalbime ve mideme agrilar saplandi. Zaman durdu, gun islevini yitirdi. Ta ki bu konuyu gorene kadar...

Sagolasin kizilelma, bu aksam basimi yastiga koydugumda huzurla uyuyabilecegim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
oyun patlamış.
ben bu ara fm 14'e sardım baya güzelmiş.
eskiden en alt ligde ingiltere'de başlayıp 5-6 maç kötü gidiyordu sonra bırakıyordum, şimdi sebat ettim işsiz başladım, skrill premier'den düşen takımı aldım 4-2-3-1 (di maria'lı real madrid taktiği) paslı ve baskın oyundan hiç vazgeçmeden devam ettim. şampiyon olduk. skrill premier'de de şu an liderim. açıkçası çoğu görevi staff'a verdim. özellikle transfer takibi ve negotiation'lar onlarda, ben bir nevi kürek takımındaki taktik veren ve kürek çekmeyen adam gibiyim. gayet zevkli ilerliyor. skybet 2'ye çıkarsam da biraz bakarım belki duruma ama bu seyirde oyun oynamak çok gayet keyifliymiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...