Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

10.06.2003 - Pepelek Radyo 'da $u an!

jacabo

Öne çıkan mesajlar

said:
Twilight, 10 June 2003 01:03 tarihinde demiş ki:
wj değil arkadaşlar dj...

webjockey işte yahu..

hoş, bu konuda yapmayı istediğim bir espri var ama bone'un dikkatini celbedebilirsem de 1 saat kaparsam o vakte saklıyorum.. :)[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu benim kendi görüşüm ama bence ikiyol istek parça almasa daha iyi program yapabilir. Gerçi ben şahsen her programında istek parça söylüyorum ama, ne bileyim, aşmış şarkılar çalıyor kendisi zaten, istek parçalarla araya evanescence, linkin park gibi şeyler sıkışıyor istek olunca (yanlış anlamayın, bu gruplara garezim falan yok da, the doors gibi gruplarla birlikte hoş olmuyor) ambiyans bozuluyor. Bilmiyorum benim dinlediğim kadarıyla ikiyol kendine göre bir müzik tarzı çalıyor ve gerçekten hepsi de birbirinden kaliteli parçalar, istek parça almasa da olur gibi. Tabii kendi düşüncem.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

said:
UrZa, 10 June 2003 01:22 tarihinde demiş ki:
Sam abi senin makina bodrumdan bize ulaştırabilir mikey(miki)?

deneyeceğiz hoca, en azından sesim karga gibi çıkarsa bahanem hazır, olmazsa şutlarsınız zaten başbakanlık koltuğuna oturmuyorum ya.. :)[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 10 June 2003 02:00 tarihinde demiş ki:
*! wişssye tas fırlatır sus sende benim gbii arada 1 2 doz manowar al gir tekrar radyoya*[hline]BonePART - Pepelek Saplar Birliği Başkanı
Ph'nglui mglw'nafh cthulhu r'yleh wgah'nagl ftgagn
I am not fat you asshole, I am just big-boned.
Screw you guys; I am going home.
You must respect my authoritaaaaaaa.
BonePART FriarHealSuxx of Hun - Kay Server - Level 50 Drunken Friaa

Valla gidip yuzumu yikayip geldim.Du$ falan alip ayakta durayim en iyisi..Boyle olmayacak yani..Azimle "tin tin tin" $eyler caliyor ya :([hline]tHe Original fi$h®

Sosyal ağlarda paylaş

kaç tane şirine olacak yahu? athe de var :)

bone söylemeyi bırakmasın aman, napıyım ben manowar'ı bone eşlik etmedikten sonra.. :-p[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...