Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FIGHT CLUB - cuma 22.20 kanal D

hired_gun

Öne çıkan mesajlar

Film şaheser ama Türkçe düblajla nereye kadar? Aynı zevk alınır mı biraz zor, neden CNBC-E'de olduğu gibi filmleri altyazı ile yayınlamazlar? Milleti okuma yazmaya teşvik etmiş olurlar hem.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

ewt hadi bakalım ehehe

reklama boğmasınlarda matrixdeki gibi[signature][hline]Gözlerimi Gözlerinden Alamıyorum Her Bakışımda, Orada Kendimi Görüyorum Seninle Elele...Saçlarına Dokunurken Korku Doluyor İçime O Kadar Yumuşak Ki İncitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın Dudaklarına Her Temasında Esir Oluyorum Sana Sen Öptükçe Daha Fazla Öpüyorum Sen İstedikçe Daha Fazla İstiyorum...Bunları Tekrarlamaktan Hiç Bıkmıyorum Çünkü Gözlerin Aynam,Saçların Acıma Duygum,Dudakların Zindan Oluyor Bana Ve Sana Olan Sevgim Her An Artıyor!!!
Sosyal ağlarda paylaş

-öncelikle bu filim kesinlikle bir TV filmi değil ..
-hadi cnbc-e gibi bi kanal çıkar delikanlılık yapar yayınlarsa da ozaman da yayınlanma saaati olsa olsa 12 den sonra olabilecek bir filim ...

kanal D gibi dublaj ve makas ekolu bir kanalda , üstelik cuma gecesi saat 10 gibi aile saatinde yayınlanmasi çok zor bir filim ...

filimde ciddi boyutlerda çıplaklik , vahşilik , küfürlü dil var ... ( en basidinden 1 sahnede tam ekran bir adet penis var ...
adamlarin yumruk yumruğa dövüşmeleri var (ki ortalık kan gövdeyi götürüyor) sağlam bir sex sahnesi var ....
var da var ... nasıl yayımlanacak ben bilemem amma ilk kez TV de izlemeyin , bi yolunu bulun ama TV de izleyip batirmayin filmi ....

ÇOK KESECEKLER ÇÜNKÜ ...[signature][hline]inochi kakeru sugata , sukito yuu utsukushisa ni kotoba wo ounda
Sosyal ağlarda paylaş

izlememiş olanlar için kesinlikle televizyonda izlenmemesi gereken bir film fight club

konunun içine sı.cılma garantisi war, dublaj da rezillik war, filmin yarısının sansürlenmesi ihtimali war

böyle bir şekilde filmi seyrederseniz ancak nefret edersiniz filmden
o yüzden seyretmeyin derim ben
daha önce seyretmiş olanlar ise, filmi ne kadar rezil hale getirmişler diye bakabilir ki ben öyle yapmayı düşünüyorum[signature][hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Bir daha Log Out Olmadan Cikarsam Top oluyim :)
Sosyal ağlarda paylaş

KanalD'nin dublajları genelde iyi olmaz ama izleyici kitlesi uygun olmadığı için altyazılı da yapmıolar. Ama gene de ilk kez izleme fırsatı bulacağım için izlemeye çalışıcam..[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOTO.com ---- Hayatına çeşni kat!
Sosyal ağlarda paylaş

penis sahnesi filmin en meşhur yeridir zaten görmemiş olmanız normal ama duymamanız ilginç

filmde zaten şöyle bir olay var: yönetmen david fincher reklam yönetmenliğinden gelme. ve bu reklam olayında şöyle bi teknik varmış .. filmin herhangi bir karesine (saniyenin 24 te biri kadar süreye denk geliyor) bir şekil koyulduğunda bu olay izleyicinin bilinç altında etki bırakıyomuş
bunu da fincher filmin birçok yerinde kullanıyor zaten .. özellikle edward norton'ın karakteri tyler durden'la tanışmadan önce tyler bazı karelerde gözüküp kayboluyor yaklaşık 5-6 kere

neyse işte bu penis sahnesi de aynı teknikle filmin içine yedirildiği için görülememesi gayet doğal
hatta büyük ihtimal kanal d kesmeyebilir çünkü anlaşılmıyor zaten

ancak bir player da stop yapıp görmeniz lazım[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

şaban filmleri bile biiplenirken böyle filmlerin birebir çevrilmesini istemek saflık olur, :) ben sinemada izlemiştim ve belki tv'de de izlerim hatırlamış olmak için. güzel film ama şahsi zevklerime yönelik değildi pek, öyle dumur olmuş değilim..

siz de dublaj düşmanlığını iyice abarttınız, gidin avrupa birliği üyesi polonya tv'lerinde izleyin bu filmleri bakın nasıl dublaj yapıyorlar..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...