Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Zelanda

bingildak

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

yeni zelandanın aradığı iş gruplarının listesi burada:

http://skillshortages.immigration.govt.nz/?utm_source=immigration.govt.nz&utm_medium=referral&_ga=1.153726587.25475675.1468912039

size uygun iş var mı, aranan eleman mısınız buradan check edebilirsiniz.

Daha 3 gün önce bakmıştım buna demin yine baktım bu sonraski sayfaya geçerken hata oluşturuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

gruplara göre kabul edilen "List of Skilled Occupations"

http://onlineservices.immigration.govt.nz/opsmanual/35165.htm

If your occupation is on this list it means that you are eligible to apply for a resident visa under the Skilled Migrant Category. This is a points-based visa that considers factors such as age, work experience, your qualifications and an offer of skilled employment.

To apply under the Skilled Migrant Category you must be aged 55 or under, meet the skill level for your occupation, and meet English language, health, and character requirements.

@dragonfire : başka bir browser dene, sıkıntı yok adamların dosyasında
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben mesela bilg. müh. okudum ama çalışma hayatımda presales ve sales odaklı işler yaptım. Daha çok project management düşün ama satış öncesi hazırlığı için, ya da sektördeki adıyla engagement manager.

Şimdi bakıyorum listelere. Hiç böyle şeyler yok lan. İlla çiftçi, oduncu, ya da satış diyince de düz retail satışı gözüküyor.

Benim experience başka bir isim altında geçiyor olabilri mi. Var mı bilen bir abi.

Burada developer da yok zaten de hani başka ülkelerde developer yine görüyordum. Benim experience ile alakalı işlerin adı mı farklı yoksa ihtiyaç yok, localden alıyoruz biz. ezik 3. dünya vatandaşlarını müşteriyle iç içe sokmayız mı diyorlar?
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:

şöyle bişey yapalım gidilebilir ülkeler listesi çıkaralım. Herkes en çok ilgilendiği ülkeyi araştırsın bilirkişi olarak ona danışalım.
İlk akla gelen seçenekler;
[list]
[*] Yeni Zelanda
[*] Australya
[*] Norveç
[*] İsveç
[*] Avusturya
[*] Danimarka
[*] Kanada
[*] İsviçre
[/list]

Bu iyi olur ya. Bir destek pötiler
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

başlıktaki paylaşımları yeni zelanda ile kısıtlayalım gençler. diğer ülkeler için bilgi arayanlar uygun bir başlık ile sorsun sorularını. hepsini buraya yazarsak çorba olur içindeki bilgiler.

zoolog kesin alırlar ya bence ya. başvuruyu gönderdin mi yoksa yapacak mısın?

yapıcam. skill listte var bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

EOIs dedileri puan sisteminde 140 ulasmadan TRden basvuranlar hic umut baglamasin vize vermicekler.

Vaktinde yeni zellandanin sitesinde listeleri bulmustum simdi bulamadim ama soyle bir link var.Tum liste neredeydi unuttum
http://formshelp.immigration.govt.nz/NR/rdonlyres/B240D886-7583-4EC9-872F-68AC377E9EFA/0/FactSheet20151111.pdf ornek 11 November 2015 listesi
Burdaki durum Pek ic acici degil. Ya 140 puana ulasacaksiniz yada Yeni zellanda da olacaksiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...