Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Foxhole WW Isometric MMO

mono

Öne çıkan mesajlar

haklısın, oyuncunun fikrini almak önemli ama her dediğini yapmaya çalışınca da erişilebilen kitle sınırlanıyor doğal olarak.

gerçi burada çok niche ve spesifik bir hedef var, solo oyuncunun kapasitesi işte dışarıdan savaşa katılan gönüllü gibi biraz belli organizasyonun parçası olmayınca, yadırgamıyorum ama bunun bilerek girmek lazım.

dün gece birkaç saat oynadım, ağır bombardıman veya gaz spam olmadığı zaman fazla kalabalık olmayan bir cephede small arms kapışmalarında solo oyuncu gene birşeyler yaptığını hissedebiliyor en azından. son 2 saat ücra bir outpost'u savundum, özeti aynen şöyle geçti lol:

charlie-chaplin-shooting.gif

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

warden oldum zaten de çok bariz kaybediyoruz gördüğüm. dün lojistik kastım birkaç saat, oyun bayağı delirtti zaman zaman. aşırı meşakatli, çok gereksiz uzun seyahatler. ne oluyor yani kamyonu manuel sürünce madenden rafineriye, rafineriden fabrikaya, fabrikadan cepheye 1 saat boyunca. sonra hex geçişi loading noktasında bir kere tarıyorlar patlıyor kamyon. geri dönene kadar yeni kamyonla kayboluyor kargo. 1-2 rütbe alayım da her iki kişiden biri "ajan mısın sabotajcı mı" diye sorgulamasın diye kastım ama devamlı yapılacak iş değil, çok zevksiz o kadar uzun mesafeleri berbat yollarda kamyon sürme. sonra cepheye gidiyorsun ya silah ya cephane yok, yeter gidip kendim yapayım diyorsun bu sefer griefer alt hedefe giden tek köprüyü kamyonla bloke etmiş. millet onu patlatmaya uğraşıyor filan.

oyun tam bir "tam gerçekçilik keyif kaçırır mı denemesi gibi" derdim ama gerçekçi olmayan şey premade fabrika, rafineri filanın şehirler arasında tamamen dağılmış olması. almanya "ruhr havzası yapmayalım, kömürü münih'e, çeliği berlin'e, tüfeği verdün'e taşıyalım, sıfır verimle kendi kendimizi yenelim" demiş sanki. kardeşim koy yanyana şunları aynı şehirde işimizi bitirelim, sonra son ürünü taşıyalım bir seferde. dün dolaştığım kadarı kargocular bir günde dolaşıyordur. hiçbir esprisi, zevki, gerçekçiliği yok.

şimdi bu konuyu arattım da şubat ayında 1800 lojistik oyuncusu greve çıkmış devler onları dinlemeyince, sebeplerden biri de bu saatlerce kamyon sürme.

https://www.eurogamer.net/1800-players-refuse-to-restock-frontline-of-wartime-mmo-foxhole-in-protest-over-state-of-game

"işin keyfi bu" diyorlar, yok valla benden pas o zaman. napayım solo oyuncu olarak sadece madene benzin, rafineriye ore mu taşıyayım ikisi arasında bütün gün.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...