Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sevgilisinin pantolonu düşen adamın dramı

kavurma

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
bilader ben kari kaldirmak icin sacima egzantrik kesimler yaptiricam, seyimi sikistiracak daracik pantolonlar giyecem, moda diye pembe gomlek giyecem, ay sikspek cikmadi mi ya tavuk salataya devam edeyim, bulk donemim bitti, reglim basladi.bench'te bin kilo basarsam bence beni begenir, ay begenir di mi mertcaaaan? dersen sen ona kole olursun, devlet de yikilir, aile de parcalanir.

az delikanli olup taviz vermeyi keseceksin once.

hele bunu yap, obur dersleri sana tekeer teker veririm. adam gibi adam olursun.

kofti erkek olup da "bak negzel sana hediye aldim askiiiim, canim bebisim" diyecek tiplerden olmayacan once.
Sosyal ağlarda paylaş

tabii lan, gidip tek kadina mi tasma verecem?

yeni geliyorum tatilden, kafam rahat. aman o kizla konusursam hanim ne der? ya su klube gidersem sorun cikartir mi?

yok boyle dertlerim.

hele ki "5tas mi alsam 100 tur mu taksam?" hic yok.

delikanli adam kolay evlenmez. isin ilk kurali budur.
evlendiyse de yolun gec olmadigini bilir, canini sikarsa "bos ol bos ol bos ol" der, yol verir..
Sosyal ağlarda paylaş

dasa en son 1 hafta önce falan girmiştim konuya tinder konusundaki mesajlarını okuduğum dedim onu sfpdgj

zaten her kadın aynı değil her erkek aynı olmadığı gibi. kadınların fazla bir kısmı köle mesela, ayaklarını yıkatırsın kırbaçlarsında sjggsdg asıl mesele çok eşliliği bırakıp tek eşliliği seçtiğinde uygun eş bulmak kendine. çok eşlilikten daha çok zevk alırsın. -burayı editliyorum, iki anlam çıkıyor yoksa. çok eşlilik daha az zevk verir. mesele iyi tek eş bulmak- kafana göre bulduysan zaten çok seksi hatunmuş be bebeğim dimi? diyebilirsin. yada benim yakın çevre ilişkilerim gavat.
Sosyal ağlarda paylaş

once goygoy ile realiteyi ayiracan.

sen diyorsun ki bana "ben flash'i izledim, oradaki oyuncu cok hizli kosuyor lan! ama nedense olimpiyatlara almiyorlar asdfasdfasdfasdf"

sen goygoy ile realiteyi ayiramamissin. bu yanlistan doneceksin oncelikle bilader.

yarin dunyanin obur ucuna ucagim var sabahtan. onun icin yatiyorum. ama sen yatma, bunlari bi dusun once.
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

tüm kadınlar ölsün

delikanli adam sozunu gerceklestiren adamdir.

ama bu lafini onaylamiyorum kardesim. bunu yapmayacaksin. izin vermiyorum sana.
kadin dedigin bizim yanimizdaki cariyelerimizdir.

siddet ile degil, sevecen bir el ile yaklasacaksin. yedigin ekmekten bir parcayi kirip ona vereceksin.
vereceksin ki "beni besliyor, beni guvende tutuyor" desin, sahibini tanisin.
ama ters bi hareketini gorursen bir fiske vurman caizdir. bir fiske vur ki "ayip ettim, dersimi aldim ozur dilerim ve tekrarlamayacagim" desin.

ama kadinlar olsun falan.. bunlar politik olarak da siddet cagrisi yapan, sakat dusunceler. bu fikirlerden kurtul hemen bilader.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

hacit kadin kisminin yeri spor salonu. kadin dedigin bakimli olacak, poposu falan duzgun olacak. ayna karsisinda resmini cekip erkegine yollayacak.

bunlari hep soyluyorum ben. kari gidecek spor salonuna. erkegine kul kole olacak, ayaklarina kapanacak.

burda bin (sayiyla 1000) tane erkegiz. gelmis kadin soyle yapacak boyle olacak diyosun.
onu gec. biz napcaz

BIZ NAPCAZ BIZ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...