Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Sziget fest 7 günlük kombine

Phyx

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

Orange vize veriyo abi randevuyu, 4 ulkenin vize islemlerini oradan yapiyosunuz, bi hata olmasin?

Yani onlar konsolosluga gonderdikten sonra en fazla 1 hafta surmesi lazim

ben başvuruyu yapmadım ztn randevu olayını çok geç verecekleri için. pasaporta el koyma muabbetini yaşamadım sadece araştırırken gördüğüm şey o. yanlış bilgilendirme yapmıyım o konuda.
Sosyal ağlarda paylaş

festival tuna nehri üzerindeki bi adada gerçekleşiyor. adanın etrafı devasa agaçlarla çevrili geniş geniş kamp alanları var. adada her türlü mutfağın yemeği var, duş alanları tuvaletler falan sorunsuz. adadan hiç bir şekilde çıkmana gerek kalmıyor.

müzik akşam 4te başlayıp sabah 6 gibi bitiyor. bi tane hayvani ana sahne, 3 tane büyük sahne, 10 tane falan da müzik türlerine göre dağılmış club boyutunda mekan var. günlük 95k kişi falan geliyor. her türlü müzik var. her hangi bir saatte her hangi bir gireceğiniz mekan zaten inanılmaz oluyor, bir süre sonra sevdiğiniz grupların takibini bırakıp rastgele takılmaya başlıyorsunuz.

isteyenin istediğini yaptığı özgürlük adası işte, geçen sene gittiydim bu sene büyük aksilik olduğu için gidemiyorum, bundan da sonra bi 35 yaşıma kadar falan giderim diye düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...