Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yayın neyim

feverfeverray

Öne çıkan mesajlar

Kendi Twitch kanalının reklamını yapmak isteyen arkadaş, oyun forumunda konuyu açacak yer bulamayıp, arama da yapmadan Konu Dışı'na yapıştırmış. Sonra da sanırım Pati'yi kötülemiş, sadece Pazar Alanı'nda bir şeyler satıp kendi reklamını yapmak için kullandığı hesabıyla.

Bir tane de numune fake White Knight'ı var, o da gelmiş dilbilgisi eğitimi veriyor. (Yanlış bir şekilde.)
Sosyal ağlarda paylaş

Asteroth said:

Kendi Twitch kanalının reklamını yapmak isteyen arkadaş, oyun forumunda konuyu açacak yer bulamayıp, arama da yapmadan Konu Dışı'na yapıştırmış. Sonra da sanırım Pati'yi kötülemiş, sadece Pazar Alanı'nda bir şeyler satıp kendi reklamını yapmak için kullandığı hesabıyla.

Bir tane de numune fake White Knight'ı var, o da gelmiş dilbilgisi eğitimi veriyor. (Yanlış bir şekilde.)

Havaya karaya sallamaya karar vermeden önce keşke birkaç dakika dinleseydin. White Knight lakabı taktığın adamı tanımıyorum istersen önce onu bi açıklığa kavuşturalım.

İkincisi forumu çok fazla kullanmadığımdan dolayı, Twitch de sadece oyun oynayan insanların kullandığı bir platform olmadığı için Konu Dışı'na açma kararı aldım. Beni haraslamak birincil önceliğin olmasa idi muhtemelen aramızdan yayın yapan insanlar da paylaşmak isterdi kanalının linkini.

Paticik hakkında düşündüklerimin tek sebebi sen ve senin gibi olan kullanıcılar maalesef. Ama tabii ki pire için yorgan yakmıyoruz. Bu başlık bir nebze de olsa forum içerisinde bully'ler arasına girmeden kendi halinde takılan insanlara katılma çabamdı.

Her açılan başlıkta opu aşağılamaya çalışmaktan, kendi aranızda insanları sektirmeden başka bir zik yemiyorsunuz kusura bakmayın. En azından girip başlıkları okur eğlenirdim, o çok bok attığınız DH'den çok daha leş şu an belli yüzdelik bir kesim. Kendi kendimin reklamını yapmaya hiç ihtiyacım yok, zaten yayını bıraktığımı açıkladığım son yayınımı yapıyordum? (Diğer dışarıda kalan kesimden birkaç kişi ile tanışıyor ve sohbet ediyorum zaten. O yüzden Paticik iyi ki vardır diyebiliyor muyuz? Evet.)

**(Bu arada zaten yayında bu konuyu 2-3 kere konuşmama rağmen şu an domates yiyor olmam gereken zamandan ayırıp, senin bana yapmadığının aksine, seni bir canlı sınıfına yerleştirerek bu açıklamayı tekrar yapıyorum.)

Bunu sadece bana da değil sizin gibi olmayan herkese yapıyorsunuz.

Tekrardan iyi geceler.
Sosyal ağlarda paylaş

Asteroth said:

Ara bakalım kendilerini TDK ne cevap verecek sana.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...