Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kings and Heroes

kujo123

Öne çıkan mesajlar

Oyun tam olarak mmo değil ama mmorpgye cok yakın 200kısılık serverlar var open world bugun steamde erken erişime acılmıs 29 dolar ücreti.Gözüme fena gözukmedi su oyunsuzlukta alıp oynasammı acaba tavsiye verebilecek oyun konusunda bilgisi olan arkadaş varmı?

https://www.youtube.com/watch?v=tXke3mvEZVM
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuna para vermekte sorun yok bence, sorun "oyun ihtimaline" para vermek. Ben seni sevebilme ihtimalini sevdim diyip dolar akıtan arkadaşlar var. Bu da bozuk bir early access kültürünün oluşmasına sebep oldu, sağlıklı değil yani. Gog, Itch.io vs. bunu düzeltmeye çalışıyor hatta, gerçi ben çok inanmıyorum da :D
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

böyle oyunları parayla desteklemeden önce yapımcılarını araştırın. bu oyunu yapan adamların başka hiçbir projesi yok. hiçbir yere gitmemesi baya olası. gitse bile kısa kalması daha da olası. ondan para vermeden 5 kere falan düşünün.

nasıl bi düşünce yapısı bu ya? herkes tecrübeyle mi doğuyo? 0dan ekip kurup iş yapmak imkansız mı
Sosyal ağlarda paylaş

söz konusu mmo ise baya mantıklı bir düşünce yapısı. eğer parana değer veriyorsan, geri dönüşünü alabileceğin bir şeye basmakta yarar var. olasılığın neyini anlamadın? herkesin tecrübeyle doğmasına gerek yok. bazı işler tecrübe isteyen işler. tecrübesi olmayan da yapabilir ama başarılı olma süreci uzun ve olasılığı düşük olur.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

söz konusu mmo ise baya mantıklı bir düşünce yapısı. eğer parana değer veriyorsan, geri dönüşünü alabileceğin bir şeye basmakta yarar var. olasılığın neyini anlamadın? herkesin tecrübeyle doğmasına gerek yok. bazı işler tecrübe isteyen işler. tecrübesi olmayan da yapabilir ama başarılı olma süreci uzun ve olasılığı düşük olur.

o konuda haklısın. şöyle bir bakış açısıyla da yaklaşılabilir ama, destek olayım daha iyi iş çıkarsınlar. ben senin yorumundan sanki adamlar kesin batar yorumu çıkardım.

gerçi sen realist bi adamsın anladığım kadarıyla. o düşünce yapısıyla bakıldığında doğru bir görüş. ben biraz daha motivasyon ufak hayalle bakıyorum duruma. o yüzden alıntıladım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...