Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2016-2017 Sezonu Genel Tartışma

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

atiba haftalardir benzer durumda. SG oynayanlari da, klubedekini de, rakibi de gormezden geldi.

atiba'nin performansi dibe vurdu ve sakatlandi. oguzhan'i kaleye yakin tutmak basli basina risk. tedirgin basmasi, top uzaklastiramamasi en yuksek defansif randimanini verdiginde de olacak isler zira oyuncu tipi olarak uygun degil.

yedek bekleyenleri hesaba katinca yonetim zaafi asikar. bir de fb - basaksehir macini kaale almamis olmasi var, ayri post konusu olur.
Sosyal ağlarda paylaş

adriano ve caner çok farklı tip oyuncular. bizim oyunumuza adriano daha uygun; kademesi daha iyi ve daha temiz, iki ayağını kullanabiliyor, paslı oyuna yatkın, oyun kurabiliyor, içe katedebiliyor vs. caner hücumda daha etkili, ortaları başarılı ve takımı inanılmaz ateşliyor. ikisi de kadroda bulunmalı bana göre ki ikisi de sol açık da oynayabiliyor yeri geldiğinde.

benim asıl merak ettiğim caner'i sol stopere devşirebilir miyiz. hızı gayet iyi, müdahaleleri başarılı, kısa uzun pasları zaten iyi. güçsüzlüğünü hızıyla kapatabilir, hava toplarını da marcelo'ya emanet ederiz. rakitskiy de sözleşme uzattı zaten o da gelmez artık bari kadrodan çıkaralım stoper. biri ulaştırsın şunu şenol güneş'e sdfsfd.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...