Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ALINIK Blade&Soul yada Black Desert Online Hesabı

sQu

Öne çıkan mesajlar

Karakter lazim değil ya malesef, uzun süre Kore serverinda oynamıştım ama EU/NA'ya çöp gibi getirdikleri için preorder etmedim. Founderpack falan güzel bonuslu bişeyler bulursam alacağım, yoksa kendim shopdan para harcamayı tercih ederim ^^
Sosyal ağlarda paylaş

sQu said:

Karakter lazim değil ya malesef, uzun süre Kore serverinda oynamıştım ama EU/NA'ya çöp gibi getirdikleri için preorder etmedim. Founderpack falan güzel bonuslu bişeyler bulursam alacağım, yoksa kendim shopdan para harcamayı tercih ederim ^^

Ben ve arkadaş grubum Blade and soulu hala oynuyoruz ama şu var bazı upgrade itemlerini markette satıyorlar millet aldı başını gidiyor. Popülasyon Cardinal Gates serverında öldü ölecek. Mining vb tarzı şeyleri yapacak adam bulamıyoruz. Gene de bir düşün derim. Bizden bir abi Legend silahı bastı 2k ya yakın gold parası gitti malzemeleri için.
Bence zamanına yazık olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında oyun baya casual farm üzerine kurulu. EU/NA'da şu anda yapılan hata daha yeni contentler gelmeden insanların üzerinde itemlari çok abartmasi. 2k gold harcayip yapilan o silah 2 ay sonra çöp olacak, o yüzden pek faydalı bi hareket olmamış. Benim oyundan tek korkum optimizasyon problemiydi, onu da halledemediler hala bok gibi performans veriyor :)

Server olarak guild hariç herşey crossrealm, bir sıkıntı yaşamamanız lazım. EU daki top 3 server da windrestten sonra starfall crater ve ebon hall diye biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

sQu said:

Aslında oyun baya casual farm üzerine kurulu. EU/NA'da şu anda yapılan hata daha yeni contentler gelmeden insanların üzerinde itemlari çok abartmasi. 2k gold harcayip yapilan o silah 2 ay sonra çöp olacak, o yüzden pek faydalı bi hareket olmamış. Benim oyundan tek korkum optimizasyon problemiydi, onu da halledemediler hala bok gibi performans veriyor :)

Server olarak guild hariç herşey crossrealm, bir sıkıntı yaşamamanız lazım. EU daki top 3 server da windrestten sonra starfall crater ve ebon hall diye biliyorum.

Farm olayı konusunda kattiyen sana hak veriyorum. Zaten optimizasyon artık hayal gibi görüyorum bu oyun için. Ben hala dediklerimde ısrar ediyorum :D Bu legend olayı yeni geldi 3 levele kadar çıkabiliyorsun şimdilik yeni patch ile 10 levele kadar dayayacaklar sınırını. Baya bir para gidiyor istesen de istemesen de yani.
Sosyal ağlarda paylaş

zaten bir kaç patch sonra günlük 200g kazanabilir hale gelecek dailyquestler, gold sorunu pek kalmiyor. 24m eventler falan önümüzdeki patchde başlıyor sanırım. Oyunu baya hızlı update etmişler, keşke böyle olacağını bilseydim ^^
Sosyal ağlarda paylaş

BDO var bir account, içinde character Berserker level 30 küsür, ayrıca 2 tane daha açabiliyorsun, Pet i de var bir tane kuş, yerden para toplayan. İçindekini ister sil ister oyna. Benim zamanım kalmıyor oynamaya. 29 dolarlık olanı bu.

Mail gerçek mailime kaydetmişim, değişebiliyorsa satayım sana, ilgileniyorsan yap teklifini PM den.

Edit:
Baktım şimdi mail değiştirmek sıkıntı, boşver.
https://blackdesert.zendesk.com/hc/en-us/articles/207641565-Email-Change
Sosyal ağlarda paylaş

sQu said:

zaten bir kaç patch sonra günlük 200g kazanabilir hale gelecek dailyquestler, gold sorunu pek kalmiyor. 24m eventler falan önümüzdeki patchde başlıyor sanırım. Oyunu baya hızlı update etmişler, keşke böyle olacağını bilseydim ^^

Valla umarım öyle görevler gelir. Nc Soft'un işi belli olmaz asdasjkd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...