Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Swords and Potions 2 - Paticik kenti

sostizm

Öne çıkan mesajlar

aquila said:

item gonderme olayini cozdunuz mu, yoksa trrade'e mi koyuluyo?

sen bana gönderdin işte gambeson :) world'e kapalı trade'e konuyor. Kar da koymamışsın ben biraz fazlasını verdim çektim. Teşekkürler.

Acayip de hızlı levellanmışsın aquila. tebrik ederim

not:
Özellikle bowyer ve sorcerer'den itam ihtiyacı olan olursa ben karşılayabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Eveeet bende başladım , neler yapmam lazım köye katkı sağlamak için ve kendimi geliştirmek için, derici lazımsa derici kasiim mesela?

edit : paticik kentinde gözükmüyorum? Saçma sapan bir kentte gözüküyorum ben?

edit2 : bende sadece carpenter , druid , tailor ve blacksmith gözüküyor. Leather için bişi gözükmüyor? Ben blacksmith kasıcam galiba , onu severim genelde.
Sosyal ağlarda paylaş

hoşgeldin, zamanla açılacak hepsi. ilk tierde druid iyi para getirir. Carpenter'ın da shield tier'ı sağlamdır. Başlangıç levellarında ama.

ileride HEPSİ çok iyi.

Paticik dolu şu an ama pek oynamayan 2 oyuncumuz var pazartesi değerlendireceğiz. Sen de bu arada Level 15 falan olmaya bak oyunu kavra.

Questler önemli, müşterilerini levllandır. Max level'ı yüksek olanlar gözünün bebeği olsunlar - çok değerliler. Max 5 tayfasına L25'den sonra su vermiyorum ben uğramasın dükkana. ben L9 item yapıp satarken benden L3 kalkan falan istemesin diye...

hoşgeldin.
Sosyal ağlarda paylaş

En büyük sıkıntım şu basic başlangıçta yaptığım şeyleri yapıyor hala ana karakterim. Bi de ismi nasıl değiştirebiliyoruz , hasickthere ne lan.

edit : bi de bana kimleri işe almam köyün işine yarar onu söylersen ona göre geliştiriim. Mesela jeweler mı lazım , tinkerır mı lazım nedir ne değildir. Milleti işe alırken köyün ihtiyaçlarını göze almış olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok lan sarkastik dememiştim ben onu adsfasdf , bildiğin haketmek , sonuçta 1 gün 1 saat oynayıp sonra bırakıp giden adam niye köyde olsun ki? Demin 11 lvl olan hesabı kapatıp PatiLabs adıyla baştan başladım , biraz sonra 10 level olurum yine :D Baya sevdim bu oyunu ama başka yapcak bişiyim olmadığından olabilir o.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...