Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İş bulamama sorunu

Nazca

Öne çıkan mesajlar

Olm işsizlik paran varsa güzeldir. yoksa kim sevmez yatmayı ? valla benim hayalimdir. şöyle 4 tane falan evim olcak kira yicem falan :D lan hiç acımam bu yaşta oturur bütün gün mmo takılırım. ahahha bir yandan çocuga bakarım falan yada yok yok dandik bir ofis tutarım orada takılırım anası baksın çocuğa :D
Sosyal ağlarda paylaş

Epey geçmiş üstünden postu yazalı ama hala bir yerde başlamış değilim zira aramayı da bıraktım, başvuracak özgüvenim de kalmadı. Mezun olduğum bölüm uzay mühendisliği, şehir İstanbul, Temmuz'da son paramla Çek cumhuriyeti'ne konferansa gidiyorum, geriye dönmem herhalde.

Aeo.
Sosyal ağlarda paylaş

Nazca said:

Epey geçmiş üstünden postu yazalı ama hala bir yerde başlamış değilim zira aramayı da bıraktım, başvuracak özgüvenim de kalmadı. Mezun olduğum bölüm uzay mühendisliği, şehir İstanbul, Temmuz'da son paramla Çek cumhuriyeti'ne konferansa gidiyorum, geriye dönmem herhalde.

Aeo.

godspeed.
Sosyal ağlarda paylaş

Nazca said:

Aeo.

Benim arkadaş da seninle aynı üni ve bölümden mezun. İlk başta Jaxa'da doktora yaptı şimdi orada araştırma görevlisi olarak çalışıyor. Doktora falan yapmadıysan yabancı ülkelerde doktara dene
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...