Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout'a hd'deki yer yetmedi (!)

Dygrogrand

Öne çıkan mesajlar

heh tebrik ediyorum :)

save dosyaları oyunun boyunu ona filan katlıyor, olmazsa birkaçını silmeyi dene hiçbişi silecek gibi değisen..[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

öyle anlatsaydın ya.. :-p

bilemiyorum valla, kolay gelsin diyebileceğim ancak. teknik destekten sorumlu arkadaşlar baksın.. :)[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

Dosya sistemi ne HDD nin, NTFS (WinXP yüklerken "Ha canım herşeyi default dan olsun" diye gittiysen mesela öyledir) fln mı?
Öyleyse hazır HDD daha boşken bas formatı FAT32 ye dön, NTFS rahat soluk aldırmio insana, 3. formattan sonra FAT32 ye döndüm rahatladım walla ..

Yok paşalar gibi FAT32 benim HDD diosan, ordan bi scandisk çek, bazen Windows sapıtıp aslında dolu harddiskleri boşmuş gibi gösterebilio, scandisk le düzelio..

Gerçi sadece 2 oyun falan yüklü demişsin, sanmam ki problemin scandisk lik olsun.. Denemekten zarar gelmez ..[hline]"Only then They shall return, for That is Not Dead, which can Eternal Lie, yet with Strange Aeons, Even Death may Die.."

Arab, Abdul Alhazred;
Necronomicon
Sosyal ağlarda paylaş

E güzel ozman, dediim gibi koşarak FAT32'ye dönüyosun :)

Bende NTFS'in çıkardığı örnek sorunlar:

Bir oyunu yükledikten sonra bilgisayarı kapatırsam, yeniden açtığımda oyunu çalıştırmayı denersem:
"Bu oyun install edilmemiş, lütfen öküzlük yapıp direkt exe yi çalıştırmayın, efendi gibi install edin!"

"Eksik DLL hatası .. Kıltüy.dll bulunamadı!" (İşin güzeli kıltüy.dll yerinde duruo :) )

Ya da hadi çalıştı.. Save edecem di mi? Cart oyun çöker, ondan sonra da "DLL bulunamadı.."

Delirip internette "What is the NTFS ulaann!!" aratıp bi kaç makale okudum, birinde aynen şu yaziodu:

"NTFS dosyalar yazılırken oluşabilecek hatalara karşı otonom bir düzeltme prosedürü içerir, ancak yapılan testler bu prosedürün veriyi okurken sık sık sorunlar çıkartabileceğini ve verileri okuma esnasında bozabileceğini gösterdi."

Eh bastım formatı, geçtim FAT32 ye, o günden beri rahatım çok şükür ..

Senin sorununun kaynağı bu olabilir cidden, değilse bile sen gel FAT e rahat edersin ..[hline]"Only then They shall return, for That is Not Dead, which can Eternal Lie, yet with Strange Aeons, Even Death may Die.."

Arab, Abdul Alhazred;
Necronomicon
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...