Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kiralık ev @pendik merkez

Liebe

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar pendik ptt nin hemen üstünde evimiz kiralık, 3+1 içi eskice, foto falan isteyen olursa ayarlarım sonra şimdilik elimde yok. 3. katta, kombili, mutfak küçük baya ama salon falan güzel salon salomanje dediklerinden. asansör yok malesef bina 40 senelik falan galiba pendik çarşıdaki diğer bütün apartmanlar gibi.

1000 tl ye ayarlarız, 1k depozito.
Sosyal ağlarda paylaş

metro derken hacı daha açılmadı metro pendikte? ama inşaatına diyorsan yani e-5 köprüsüne yürüyerek 20 dakika sürer tahminen. ama en güzeli 17B'ye evin neredeyse önünden binerek gitmek o da 15 dakika sürer taş çatlasın. evden çıkıyorsun 1 dakika yürüyorsun YHT'nin altından geçiyorsun 1 dakika ve çıktığın yerde otobüs durağından 17B' ye biniyorsun. şöyle google maps koyayım daha güzel anlaşılır.

https://www.google.com.tr/maps/place/Bat%C4%B1,+Akasya+Sk.+No:23,+34890+Pendik%2F%C4%B0stanbul/@40.8793907,29.2277942,17z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x14cac3529049b0cb:0x2a404330522d5cc0
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi o köşeyi dönünce hemen tam ptt nin üstü değil yani :D

https://www.google.com.tr/maps/@40.8793485,29.2302218,3a,75y,189.02h,121.03t/data=!3m6!1e1!3m4!1swweN1lcUuO_KsIcL-UiKFw!2e0!7i13312!8i6656

floranın tam üstünde 3. kat balkonu camekanlı olan daire.
Sosyal ağlarda paylaş

istanbulun yükselen yıldızı...

94'ten beri aynı slogan, nasıl dipteysek yüksele yüksele varamadık 22 senedir tepeye.

şaka maka ev pendik'in en kilit noktasında. türkiyenin en sağlam mekanlarının ve en hareketli gecelerinin olduğu barlar sokağına 10 dakika mesafe, türkiyenin ve balkanların en güzel kızlarının takıldığı alışveriş yaptığı 19 mayıs caddesine sadece 30 saniye mesafede. hani hatunu kaldırdığınız gibi kız daha fikrinden vazgeçemeden iş işten geçmiş oluyor ona göre bence kaçırmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

2015'te açılacaktı sorarsan, hala ne olacağı belirsiz diye biliyorum ben.

benim aslında bir projem var, dümdüz o kadıköy-pendik tren hattı boyunca park yapılsın, bisiklet yolu yapılsın sağlı sollu çift şerit. ağaçlar dikilsin oturma yerleri yapılsın yemin ediyorum asrın projesi olur, oyumu ampule basarım böyle bişi yapsalar asdafd

tabi böyle bişi olsa kartal-pendik arasında önümüzü keserler, donumuza kadar alırlar. haftasonları mangalcılar işgal eder, çocuklarını salarlar bisiklet yoluna falan. ulan hayal kurmak bile imkansız şu memlekette.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

benim aslında bir projem var, dümdüz o kadıköy-pendik tren hattı boyunca park yapılsın, bisiklet yolu yapılsın sağlı sollu çift şerit. ağaçlar dikilsin oturma yerleri yapılsın yemin ediyorum asrın projesi olur, oyumu ampule basarım böyle bişi yapsalar asdafd

tabi böyle bişi olsa kartal-pendik arasında önümüzü keserler, donumuza kadar alırlar. haftasonları mangalcılar işgal eder, çocuklarını salarlar bisiklet yoluna falan. ulan hayal kurmak bile imkansız şu memlekette.

abi o zmn yine metro yapsınlar üstüne dediğini yapsınlar. boydan boya bisiklet yolu yürüyüş yolu. hem üstünde ağır yük olmayacağı için derin de kazmak zorunda değiller. vs vs.
Sosyal ağlarda paylaş

çok değil. örnek vereyim. göztepede bizim yan bina yıkıp yenisini yaptılar. süper lüx (çük kadar) 3+1 70 m2 daireler, kapalı otopark, giriş rampası 70 derece eğimli. engelli rampası, 80 derece eğimli. 3500 tl fiyat istiyorlar aylık. niye çünkü süper lüx. o ev mi bu ev mi hangisini tercih edersin ? tahminimce pendikte de aynı binalardan vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

tmm burdada var öyle bisürü bostancıda

şimdi buna bakarsak
pendik merkez
40yıllık bina
ara daire 2 güneş gören pencere var
balkon yok sayılır 1m2 bile değil
bide kaç m2 onu yazmamış bence baya küçük gözüküo 3+1 için.
nebiliyim yani değeri 700 en fazla.

E-5te kartalda 1+0 daire ama 45m2 ev var 1000TL ye evde değil residence

Baltalamış gibi oldu ama yani piyasanın bokluğu sanırım bu
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

çok değil. örnek vereyim. göztepede bizim yan bina yıkıp yenisini yaptılar. süper lüx (çük kadar) 3+1 70 m2 daireler, kapalı otopark, giriş rampası 70 derece eğimli. engelli rampası, 80 derece eğimli. 3500 tl fiyat istiyorlar aylık. niye çünkü süper lüx. o ev mi bu ev mi hangisini tercih edersin ? tahminimce pendikte de aynı binalardan vardır.

kardes 80 derece egimli dedigin ucurum senin en saglam yokuslar besiktastadir orda bile en fazla 45-50 derecedir max daha yukarisina arac fln zor cikar zati otopark girisi demisin bi de :/
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

gene mi kiralık lan bu ev.

ömrüm bu eve kiracı aramakla geçti bıktım valla sdsdfds

Editor said:

tmm burdada var öyle bisürü bostancıda

şimdi buna bakarsak
pendik merkez
40yıllık bina
ara daire 2 güneş gören pencere var
balkon yok sayılır 1m2 bile değil
bide kaç m2 onu yazmamış bence baya küçük gözüküo 3+1 için.
nebiliyim yani değeri 700 en fazla.

E-5te kartalda 1+0 daire ama 45m2 ev var 1000TL ye evde değil residence

Baltalamış gibi oldu ama yani piyasanın bokluğu sanırım bu

pendikte genel kiralar böyle eski evlerde 1000-1200 arası. çarşıya otobüs duraklarına sahile e-5e her yere yakın. ev 120 m2. arka taraftaki 2 oda istasyon tarafına bakıyor, gördüğün ön cephe sadece asdaf öyle ev mi olur sadece salonu ışık alan, mağara falandır o. fiyatlar bence de yüksek zaten ucuz olan ne var memlekette ama malesef 700e bodrum katı falan var pendikte azcık bakınırsan sahibindene.

hatta al ben seni hiç uğraştırmayayım

https://www.sahibinden.com/kiralik-daire/istanbul-pendik-carsi-bati-mah.?a20=38474&sorting=price_asc

1000 lira az söylemişim beyler 1200 yaptım evi :p
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

Ahaha benim ev de aynı lokasyonun erenköy versiyonu. Burdaki hat yola oranla 10-15 metre yerin altında kalıyor, kanal yapılsın gondollarla gezilsin şeklinde projem var.:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...