Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İğrençliğin bu kadarınada pes !

uncla

Öne çıkan mesajlar

Hersey rating icin.Savas Ay denen adam kadar karaktersiz, adi,cigeri bes para etmez bi adam zor bulunur.Bu adam,sinegoglarda bomba olaylarinda sole bir haber yapti.Atv izliyordum,asagidan flash haber olarak aynen sunlar gecmeye basladi; Patlama olayina aninda yetisen haber ekibimiz kimsenin gormedigi goruntuleri kesintisiz veriyor,kacirmayin,Savas Ay'in prorgamini kacirmayin.
Adamlar patlamdan sonra hemen gitmisler ve hicbir ceset torbalara koymadan once cekim yapmislar ve bunlari tv'de gosteriyorlar.Siddeti birakalim,ölmüs aile fertlerini o sekilde izleyen insanlar neler dusunecektir acaba??Bi akliniza getirin,diyelim ki ailenizden cok sevdiginiz bir kisi(birinci dereceden,anne,baba,kardes)
kafasi kopuk bir sekilde yerde yatiyor ve siz bunu tv'goruyorsunuz.Acaba bu travmatik durumu hayatiniz boyunca unutabilirmisiniz??
Sonra bu adam buyuk haber adami olarak tv'de haber yapmaya devam ediyor ve daha da kotusu halkımız bu adamı seviyor??Kurt'a yapilan bu kotulugu bu yuzden ben hic garipsemiyorum.Allah insanlara akıl fikir versin diyorum..Herseyin sorumlusu cehalet ve sonumuzu getirecek.

[Bu mesaj Sinowhatrecup tarafından 31 Ocak 2005 23:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...